Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb mennyit tudtok félretenni...

Kb mennyit tudtok félretenni egy két éves mellett egy hónapban? Mennyi pénzből tartjátok el a három tagú családot? és még annyi hogy házban vagy lakásban éltek?

Figyelt kérdés
én azt veszem észre hogy feléljük a pénzünket, van hitelünk, a fűtés ilyenkor min.40ezer. stb
2010. dec. 27. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus magyar kérdés.Vajon miből? A férjem a bűnös:Megépített két gyárat a maga által szabadalmaztatott technológiával,van néhány világszabadalma,elismert ember külföldön,kétszáz embernek ad biztos munkát,havi nettó 200000 ft-os fizetéssel.Ja, és ha már a rosszindulat kijött belőled:Ez csak az a pénz,amit ő hoz haza,az ikrek után még én is kapok havi 120 ezret,add még hozzá a nyolcszázhoz.Vagy ezt is sajnálod?Az év végi prémiumját már le se merem írni.Nem mindenki csal,lop,csakazért mert jól él,sokszor van tudás és munka is mögötte,amit persze sokan nem látnak.
2010. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Az utolsó válaszadó szerintem nagyon nagyképű. Élvezed hogyha irígykednek rád?
2011. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ezért sem reagáltam le az utsó választ, mert én jóindulatúan kérdeztem hátha kapok egy jó ötletet, de ha őneki az első gondolata, hogy én rosszat gondolok róla, akkor vajon ő milyen ember? ... ez ma Magyarország...
2011. jan. 8. 10:19
 14/20 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a feleségem nevében,csak rossz napja volt,nem szokásom nagyképűsködni,se neki,csak kicsit ingerülten válaszolta meg a kérdező második kérdését,amit neki címzett,hogy vajon miből.Sok olyan ember van,akik csak piszkálják azért,mert jó helyre került,és ez hosszú távon azért idegesítő.Amúgy elsőre csak a kérdésre felelt,mint bárki.Ha pedig mást is bánt,hogy van olyan ember,aki tudással,munkával sokra viszi,azzal nem tudok én sem mit kezdeni.Ezzel be is fejezve ezen oldal.
2011. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Most akkor te van a férj, vagy a feleség?

Egyszer azt írod: " A férjem a bűnös (...)"

Most meg ezt: "Elnézést kérek a feleségem nevében (...)"

2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazon regisztrációt használjuk mindketten,csak én(férj)más oldalakon szoktam írogatni.Csak meg szokta mutatni hogy hová mit írt be,és ezért reagáltam rá most kivételesen.Egyébként számodra ez miért lényeges?Most is ő szólt,hogy jött egy kérdés.A továbbiakban már nincs több válasz,el lehet minket felejteni,mindenki foglalkozzon a saját dolgával.Vagy ennyire ráér mindenki?
2011. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nagyon kedves emberek lehetnek ha 39% az értékelésük:-) ennyi. nem kell velük foglalkozni
2011. jan. 10. 13:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Ahogy veled sem.A százalék azt jelenti,hogy más a véleményem bizonyos dolgokról.Ez nem azt jelenti hogy rossz,csak más.Remélem érthető voltam.
2011. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem azt mondtad hogy nincs több válaszod ennek az oldalnak? ehhez képest elég aktívan olvasod.. :-) röhejes vagy:-)
2011. jan. 10. 14:41
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindíg úgy tervezem pedig,de valahogy mindíg kiváncsi vagyok milyen szánalmas lesz a következő reakció.Meg szeretek nevetni is,ez meg arra nagyon jó.Egy röhejes ember szeret nevetni.
2011. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!