Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen a kérdésen és a válaszoko...

Ezen a kérdésen és a válaszokon annyit röhögtem. Szerintetek is durva?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ledöbbentem, hogy a válaszolók közül 1 ember tudta csak azt, hogy mi az a nitrogén. Tényleg ennyire nincsenek tisztában az emberek azzal, hogy mit lélegzünk be az oxigénnel együtt?


2011. jan. 12. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lanfear qrvára megmondta a tutit!:-)
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

A 21.22 által emlegetett kutatás ez volt:


Betiltaná-e Ön a dihidrogén oxid nevű anyagot, ami

1. eróziót okoz

2. kimutatták rákos daganatokban

3. a savas eső alkotórésze


Még volt pár dolog róla, de azokra nem emlékszem. Szóval ezzel a szöveggel gyűjtöttek amerikai egyetemisták (nem tudom pontosan hol) aláírásokat a víz betiltásáért- Állítólag jó pr aláírást begyűjtöttek.

2011. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg az a durva, hogy ez okoz neked "röhögnivalót". Meg az, hogy kiemeled a kérdést még egyszer, vagy ki tudja hányadszorra. Ez nem "röhögnivaló", hanem szánalmas.
2011. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez inkább szomorú.a dihidrogénoxidot igenis tiltsák be mert mérgező!!! egy volt osztálytársam kémia érettségi elött is váltig állitotta ezt:DDDD
2011. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!