Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utolsó pillanatban, nagy...

Utolsó pillanatban, nagy hezitálások közepette dőlt el a gyermeke (i) d keresztneve, vagy már jó előre ki lett találva, pár hetesen/hónaposan, esetleg a fogantatás előtt?

Figyelt kérdés
Mi lett a keresztneve?
2011. jan. 15. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, pár nap alatt el is döntöttük, hogy mi legyen a neve. Aztán az utolsó hónapban bedobtam az ötletet, hogy legyen egy második neve is. És mindenki a második nevén szólítja :)
2011. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elsőt tudtuk kb a 7.héten. A másodikat a 41.héten találtuk ki, még jó hogy túlhordtam, különben nem lett volna neve :)
2011. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lánynevünk már volt régóta...fiúnév...hát kb 18-21. hét között elég sokat veszekedtünk miatta 18. hétig fel sem merült hogy fiú is lehet a baba. A párom az Ubul én a Koppány nevet akartuk.(21. héten kiderült, hogy lány)


Hála égnek tényleg lányunk lett :D Emma

2011. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A férjem nehéz eset.A baba nemét nem akartuk tudni,lánynevet hamar választottunk,fiúnak ragaszkodott a saját nevéhez,ezen meccseltünk kb.38 hétig,akkor azt mondtam jó legyen,de én választok másodikat.Persze fiúnk lett:-)

Sándor Barnabás

2011. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem volt nevünk, születése után találtuk ki, amikor már biztosak voltunk a nemében. 5 perc alatt találtunk nevet neki.
2011. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!