Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki a...

Van itt olyan anyuka aki a Praktika magazinból készített már valamilyen tárgyat?

Figyelt kérdés
Mit készítettél? Megvettem az újságot és olyan aranyos dolgokat lehet készíteni, kár, hogy csak most akadtam rá....most már tudom, mivel fogom díszíteni a kis szobáját.
2011. jan. 20. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, olyan édes dolgok vannak benne és könnyű megcsinálni, ez a legnagyobb előnye. Én anno még a pelenkázótáskát is onnan készítettem :)
2011. jan. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szabásminta iveket elteszem és abból a mintákból már applikáltam babaruhára pl. a decemberi szám naptárnak való szarvas és róka bodyra festettem textilfestékkel.


Olyat amit ők is babának szántak én még nem mert abban nem látok fantáziát egyedül a hálózsákot valósitottuk meg anyósommal ami a halacskás hálózsák néven futott mi sima hálózsákot varrtunk zöld anyagból.

2011. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!