Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz 40 felett szülni?

Nagyon gáz 40 felett szülni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Nem gáz, ha anyagilag, és egészségileg "jól" vagy!

Csak egy példa: ha anyukám 40 éveses lett volna, amikor én megszülettem, 12 évesen elvesztettem volna. Sajnos egyre többen, nők férfiak betegszenek meg rákban, én biztos nem vállalnék olyan későn gyereket. Sosem tudhatom.

2009. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Az én anyukám 1984-ben szült engem, am,ikor az országban csak pár helyen volt UH, szűrések nem voltak még. Ő akkor volt 46 éves. Előző férje meghalt, tőle van 3 gyerkőc, de az új férjjel is akartak egyet. :)

Nem bánták meg. Akkor még, aki mer, az nyer alapon volt, most már a vizsgálatok is szuperjók, és pontosak.

Sosem késő!! Akár első, akár negyedik.

Az én most 70 éves anyukám még nem tudja, hogy útban a 9. unokája. :)

üdv,

7 hetes kismama

2009. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.Nekem két volt osztálytársam szült 40 felett,és a 30 éves osztálytalálkozón szó szerint legalább 10-15 évvel fiatalabbnak látszottak,mint a többiek. Kétségtelen,hogy talán kicsit aggódóbbak,mint a fiatalabb kismamák (ha első gyerekről van szó) ,de nagyon sok előnye is van, érettebbek,talán türelmesebbek is,szóval inkább 40 felett szülni,mint gyerek nélkül megöregedni.De ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Egy biztos: NEM CIKI.
2009. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

nincs vele semmi baj!

most lesz öcsém, anyám 40 éves:D

2010. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy lassan 70 év lesz a nyugdíjkorhatár, nem jelenti azt, hogy tovább élünk. Rövidül ma az átlagéletkor nálunk: a férfiaknál talán most 68 év körül van.
2010. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!