Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Jonatán és a...

Mit szóltok a Jonatán és a Szinbád névhez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik egyik sem.Jonatánról az alma jut eszembe.Bocsi
2011. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszenek. Igen, a Jonatánról az alma, Szimbádról meg mindenki hallott már miket művelt :)
2011. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Borzasztó:-((
2011. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kicseszés a gyerekkel mindkettő.

Ha nagyon kéne választani, akkor inkább a Jonatán.

2011. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akad egyáltalán olyan, akinek tetszik?
2011. febr. 17. 09:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az almát.Nekem tetszik a Jonatán (ezt a fajtát szeretem a legjobban).Mi van akkor, ha alma?Semmi.Ha így keresztelitek akkor úgyis a kisfiad fog eszedbe jutni mindenkinek nem az alma.Nekem tetszik.A Szinbád viszont nem.Az nagyon nem.

De ez az én véleményem.Ne hallgass másra.Ha illik a vezetéknévhez miért ne?Én is kételkedtem sokan mondták, hogy kiszúrok a gyerekkel, fel is tettem itt egy kérdést, meg is erősítettek-már aki-több volt a pozitív, így Antal lesz a kisfiúnk.Ne foglalkozz senkivel.

2011. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehetne Ernő is, vagy Géza
2011. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de szerintem is borzasztó nevek.
2011. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Géza szerintem tök jó:) De arról meg a Barátok közt jut az eszedbe. A Jácintról meg a virág, a Sólyomról meg a madár, a Farkasról meg a farkas. Több száz olyan név van még, ami jelent valamit, vagy eszünkbe jut róla valami.

Ettől függetlenül elfogadom, ha nem tetszik ez a két név. Nekem tetszenek.

2011. febr. 17. 11:42
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy kell nevet választani, hogy neked jelentsen valamit, de azért ne legyen pejoratív felhangja. A fiam Timon, mert Shakespeare rajongó vagyok, és hát ugye az Athéni Timon... A lányom Sába, ezt gondolom nem kell megmagyarázni. Eleinte talán furcsa volt a környezetünknek, de nagyon hamar megszokták, és azt mondják, illik rájuk.

Olvastatok már Böszörményi Gyulától Jonatán könyvet?

Szóval a kérdésemre adott válaszokért nem haragszom, őszinték voltak, ment is a zöld kezecske. Csak kíváncsi voltam, Ti mire asszociáltok. Írjatok még!

2011. febr. 17. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!