Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Jonatán és a...

Mit szóltok a Jonatán és a Szinbád névhez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Tényleg ne hallgass másra nekem is sokan mondták h kicseszek a fiammal ha azt a nevet adom neki amit adtam,de nekünk tetszett és nem bántuk meg!Amikor kérdezik,hogy hívják és megmondom mindig utánakérdeznek hogy micsoda??Még nem hallottak ilyet.Minden nevet lehet csúfolni izlések és pofonok
2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első, ami eszembe jutott, az volt, hogy szegény gyerek neve egy életre nevetség tárgya lesz.

De persze manapság már semmi sem meglepő, van minden.

A Timon viszont nagyon tetszik!

2011. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Továbbra is küldöm a zöld kezeket:) Az jutott még az eszembe, hogy nálam még egy szempont van a névadásnál. A név jelentése. Nagyon tetszik például a Trisztán, de azt jelenti, szomorúságra született, így lekerült a listáról.
2011. febr. 17. 13:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Jonatan szep a masik borzaszto :)
2011. febr. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!