Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 12 éves...

Mit szólnátok, ha a 12 éves fiatok nagyszülővé tenne benneteket?

Figyelt kérdés

Reggel láttam a BBC-n, most rákerestem. Annyira durva ez a sztori szerintem.

Ti mit szóltok hozzá?

[link]

[link]

[link]


2009. febr. 13. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen,hát tényleg nem lehet elég korán kezdeni??????
2009. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem örülnék,mert minek gyereknek gyerek?de ha mégis meglenne a baba akkor én vállalnám a felnevelését
2009. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szőr felállt a hátamon ha arra gondolok,hogy a fiam 6 év múlva gyereket csinálhat.Iszonyatos!!!

Igaz én padlót fogtam kb 2 hete is,amikor hallom a híradóba,hogy 4 db 9 éves kisfiú megerőszakolta az egyik osztálytársát és itt Magyarországon!!

Iszonyatosss!!!!

2009. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Két olyan pofont kapna,még él nem felejtené el.A hányinger kerülget.
2009. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Beszarás! Hát nem tudom mit csinálnék, de biztos ugy nyakonverném, hogy megfordulna a feje a nyaka körül.

Utána meg nevelhetném az unokámat, mert ugye rájönne mindkét "gyerek", hogy ők még fiatalok a szülői szerepre.

2009. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Na ha az én fiam ilyen szerencsétlen hülye lenne, biztos megkapná élete első pofonját, de azt megemlegetné. Remélem még idejében fel fogom tudni világosítani. Lehet jó lesz elkezdeni, már 15 hónapos.
2009. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
én azt nem értem, hogy miért engedték a nagyszülők, hogy megtartsák a babát ennyi idősen?? vagy híresek akartak lenni, benne lenni a hírekben??
2009. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valamelyik angol cikkben azt olvastam, hogy mar 12 hetes terhes volt a lany, amikor rajott, hogy terhes, de nem szoltak senkinek az "apukaval". Hat hettel kesobb vette a lany anyja eszre, hogy hizott a kislany, kerdezte rola es akkor arultak el.

Mondjuk ettol fuggetlenul meg szoba johetett volna az abortusz, mert az Egyesult Kiralysagban a terhesseg 24. heteig legalis. De lehet, hogy egy ekkora magzatot mar nem volt szivuk elvetetni. Mondjuk ezt a reszt megertem, soha nem volt abortuszom, igaz, nem is estem 15 evesen teherbe, de ha az a baba mar megmozdul es rugdos, akkor a vilag minden kincseert sem tudnam elvetetni, szerintem a 15 eves lanyomat sem tudnam rakenyszeriteni akkor sem, ha hatalmas butasagot csinalt.

2009. febr. 14. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy nem kényszeríteném arra, hogy elvetesse, de hogy azt se engedném, hogy megtartsa, az is biztos. Mert gondolom, hogy ha a 15 éves lányom szülne, annak a gyereknek a nevelése az én dolgom lenne. Na most ha az anyuka annyira gyereket akarna magának, akkor ő maga szült volna. Lehet, hogy szívtelen vagyok (bár én nem tartom magam annak), de akkor azt hiszem, egy életre megtanulná, hogy nem kéne felnőttesdit játszani. És a gyerek is jobb helyre kerülne, ha örökbe fogadnák. Hiszen a leányzónak 5 testvére van, és a szülők nem dolgoznak.
2009. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!