Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen körülményekkel vállalnát...

Ilyen körülményekkel vállalnátok babát? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, párom 25 éves. Nyáron lesz az esküvőnk. Két éve dolgozom egy multinál, bruttó 190.000-ért (+cafateria). A párom bruttó 220.000-et keres (főállás+vállalkozás). Hitelmentes kocsi van, hiteles lakás van (havi 65.000 Ft). A lakás 1,5 szobás, egy gyerek még simán elférne. 6 éve vagyunk együtt és 4,5 éve együtt is élünk. Jövőre már babát szeretnénk. Ilyen körülményekkel ti bevállalnátok egy babát? (Bármilyen hozzászólás érkezik, nekünk a baba tuti, csak kíváncsi vagyok a véleményekre :))
2011. febr. 24. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Én a helyedben holnap már mennék is a nőgyógyászhoz előzetes vizsgálatokra :) Sok sikert!
2011. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így vagyunk, sokkal rosszabb körülményekkel, persze, még tűrhetőek...

A ti esetetekben még ikreket is :D

2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még a nálatok sokkal kevesebbet keresők is vállalnak gyereket... Persze, nem minden a pénz. A korotok: manapság már sokan a harmincas éveikben kezdenek gyerekvállaláson gondolkodni. Ha ti úgy érzitek, megértetek a babára, akkor hajrá! Az érettség nem a koron múlik... "A lakás 1,5 szobás, egy gyerek még simán elférne."... sokaknak még kettő is :)
2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem : mi szólna ellene?

Naná, hogy vállaljatok, remélem hamar összejön :-)


Sok boldogságot!


3 gyerekes, 31 éves

2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En is vallalnam. Amugy megkerdezhetem, hogy mi az a cafateria? Kulfoldon elek, lehet, hogy ezert nem hallottam meg.
2011. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést, akkor nem mi vagyunk a "furcsák" hogy be merjük majd vállalni! A nővérem 35 évesen szült először, és szörnyülködött, hogy én 24 évesen akarok szülni a "semmire" ?!

A cafateria nem pénzbeli juttatási csomag, pl kaja utalvány, fitneszterem belépő, internetre felhasználható kupon, stb. Én kb 25.000 Ft értékben kapok.

2011. febr. 24. 17:31
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Én 23 évesen nem, későn érő típus vagyok.

23 éves kormban még csak nem is gondoltam gyerekre.

2011. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
16:29 vagyok. Koszi a magyarazatot! Mindenkinel maskor jon el az ido. En 22 evesen szultem anno es egyaltalan nem bantam meg. Minden ember mas, eleve az eletutunk is eltero, hisz van, akinek 24 eves korara sincs parkapcsolata, az nem tudna mire szulni. Szoval ne hasonlitsd magad masokhoz, nem masnak kell megfelelni.
2011. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az anyagiakat nézzük, akkor simán bevállalható (pedig én is nagyon ellene vagyok a semmire-szülésnek, de azért ennyiből jól ki lehet jönni akkor is, ha Te majd csak GYED-et kapsz).

De nekem 23 évesen eszembe nem jutott volna szülni. De nem vagyunk egyformák. :-)

2011. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!