Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen körülményekkel vállalnát...

Ilyen körülményekkel vállalnátok babát? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, párom 25 éves. Nyáron lesz az esküvőnk. Két éve dolgozom egy multinál, bruttó 190.000-ért (+cafateria). A párom bruttó 220.000-et keres (főállás+vállalkozás). Hitelmentes kocsi van, hiteles lakás van (havi 65.000 Ft). A lakás 1,5 szobás, egy gyerek még simán elférne. 6 éve vagyunk együtt és 4,5 éve együtt is élünk. Jövőre már babát szeretnénk. Ilyen körülményekkel ti bevállalnátok egy babát? (Bármilyen hozzászólás érkezik, nekünk a baba tuti, csak kíváncsi vagyok a véleményekre :))
2011. febr. 24. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%

Most dicsekedni akarsz?

Fájdítani a szívét olyanoknak, mint én, akik 30 felett nem engedhetik meg maguknak, mert nincs pénzük?

Fele ennyi fizetéssel is boldogan vállalnék 3 babát.

2011. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gondolom arra értetted, hogy mi szól ellene, hogy van lakáshiteletek. Hát oké, ez elég sok, mármint én ennyit biztos nem tudnék kifizetni, de nekem úgy tűnik, hogy ti azért elég jól kerestek, mármint hozzám képest. Szóval én anyagi szempontból nem látom akadályát. A lakás sem kicsi, bár persze tudom, hogy egy másfeles lakás igazából nagyon apró, én bosszankodom miatta rendesen, hogy hogy volt képes bárki emberi lakhatás céljából ilyen lakásokat tervezni, de hát én már csak ilyen vagyok, igazából azért el lehet benne férni.

A korotokkal meg szerintem semmi gond nincs, sőt, szerintem ez pont ideális kor annak, aki már szeretne gyereket.

2011. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok választ! Az egyik válaszolónak üzenem, hogy nem dicsekedni akarok, azért szerintem nem állunk annyira jól! Persze, jobb, mint az átlag, azt beismerem, de azért a lakáshitel eléggé "nyomja" a kiadásokat! Néha jónak érzem a helyzetünket, néha kevésbé. De azért próbálok pozitívan állni a dolgokhoz.
2011. febr. 25. 12:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Ma pont azt számoltam, hogy alig több, mint 2ezer forintunk maradt jövő hétvégéig...és mégis most szeretnénk babát!

Ha fele ennyi pénzünk volna, mint nektek, sírva mondanék köszönetet érte!!

2011. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!