Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős gyerekkel vállalná...

Mennyi idős gyerekkel vállalnátok be egy 11 órás repülőutat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hova, mikor, miért.

Amúgy újszülöttel nem, de pár hónapostól felfelé igen.

2011. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapossal semmi esetre sem mennék ilyen hosszú útra. Nekem a leghosszabb repülőutam 8 óra volt, de már minden bajom volt a végére. Talán 3-4 éves korban, de nem tudom, mert a fiam alig múlt 1 éves.
2011. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éves kor felett.
2011. febr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem vagy akkor amikor meg egeszen kicsi es nincs nagy mozgasigenye (3-4 honaposan) vagy mar amikor megerti es elfogadja, hogy ulnie kell es nem maszkalhat es a neniket/bacsikat nem piszkalja stb stb.

10 honapos lanyommal 2 oras repules maga volt a pokol, pedig egy tunder, csak nem fertunk el sehogy, mivel 2 eves kora alatt nem jar kulon szek a fapados jaratokon.

2011. febr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 éves kortól! Tapasztalat!
2011. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... Én a 3 és fél éves fiammal nem merném bevállalni, hogy gyakorlatilag egy fél napon keresztül utazzon. Mármint autóval igen, mert ott nincsenek mások rajtunk kívül, aztán ha kell, meg lehet állni kicsit mozogni, de a repülő más, a fiam meg kb. két percig nem bír nyugton lenni. Na jó, utazásnál elüldögél 3-4 órát, de annál tovább ő biztos nem bírna nyugton lenni.

Persze ha nagyon muszáj lenne, akkor bevállalnám, de az tuti kínszenvedés lenne neki is, nekem is, és valószínűleg a többi utas sem élvezné.

2011. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az en lanyom 1 eves volt, mikor hazamentunk tavaly decemberben. Az ut 10+2 ora repules (D-Amerikabol), de az idojaras miatt Frankfurtban tobb, mint 6 orat kellett varnunk a csatlakozasra. Most februarban jottunk vissza ugyanazon az uton, csak nem volt varakozas atszallaskor. Mivel mar megtapasztaltam milyen a lanyom ilyen hosszu uton, siman bevallalnam. Sot be is fogom, mivel jovo heten ujbol repulunk haza, szinten Frankfurton keresztul. Mivel ejszaka repultunk innen es reggel ertunk Frankfurtba, a lanyom eleg sokat aludt. Lufthansaval jarunk es naluk 2 eves korig 10% a jegy ara es a baba mereteitol fuggoen a gepen a falra szerelnek egy mozeskosarat, amibe bekotheted a babat es nyugodtan alszik o is, te is. a FRA-BUD vonalon sajnos ulben ult vegig, de az kibirhato tavolsag. Elegge faraszto nekik az ut, igy nem sok kedvuk van szaladgalni. Az en lanyom hazafele mindket gepen aludt szinte, visszafele a BUD-FRA jaraton aludt, mivel hajnalban keltettem, de a 10 oras ut egy reszen maszkalt. Tapasztalatbol mondom, hogy az utasok eleg turelmesek es kedvesek a maszkalo babakkal. Nekunk egy negativ elmenyunk sem volt masik utassal. Visszafele egy 5 honapos baba volt a szomszedunk a 10 oras uton es o is tok jol viselte, sot volt egy masik 5 honapos baba is a gepen. A kisebb babaknal tanacsos fel es leszallaskor cumit, cumisuveget vagy cicit adni, a fulbedugulas miatt, de az en 1 eves lanyom siman vette az akadalyokat.

Nem kerdezted, de azert adnek nehany tanacsot. Mindig tobb pelus legyen nalad, mint amit kikalkulalsz az utra, legyen valtoruha, ha tapszeres es esetleg mar hozzataplalt is, legyen tobb adag tapszer, par uveg bebikaja es valami jatek is. Nem art valami melegebb ruha sem, mert a gepeken altalaban uzemel a legkondi. Pesten felszallaskor a kezipoggyasz vizsgalatnal a cumisuvegekbe csorospoharakba vagy a szulo, vagy a babanak bele kell innia, mielott atmesz a kapun. En teat es vizet is vittem, belekostoltam es minden oke volt. Az uveges bebikajakat kulon kell kesziteni es kulon rakni a dobozba, ami atmegy a vilagitason. A tobbi maradhat a kezipoggyaszban es ugy vilagitjak at. Babakocsival a gepig bemehetsz. Ha atszallassal utazol, akkor a legitarsasag csekkeleskor, a szokasos poggyasz cedulan kivul a kocsira rak egy cetlit, amivel tudni fogjak, a tranzit repteren, hogy vissza kell adni a kocsit es az ujabb beszallaskor ujra leadni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha kerdesed van, irjal nyugodtan, amire tudok, szivesen valaszolok.

Jo utat elore is!

2011. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En bevallaltam mikor 2 honapos volt a fiam. 4,5 honapos volt mikor visszaut.

Lehet,hogy most nyaron ismet megtapasztalom csak akkor mar 2 eves lesz.

Oszinten? En a nyari repulestol jobban felek. Mikor 2 illetve 4,5 honapos volt csak aludt, nagyon jol viselte.

2011. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!