Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rubint Réka hamarabb szült?

Rubint Réka hamarabb szült?

Figyelt kérdés
Csak mert az írják,hogy hajnalban mentek be,majd valahogy tíz körül császározták.Tehát nem progi császár volt.Azér gondolom,mert sztem pici lett a baba.2700gr,50cm.Mikorra volt kiírva?Előre is kőszi!
2011. márc. 10. 18:34
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
erre a hónapra volt kiírva. Azt mondta 2 napja, hogy napok vannak hátra. Egyébként ez átlagos babaméret az ő testalkatához képest!
2011. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
29%
Nemeg végig koplalt ugye.... ááááááá
2011. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem egy anya, az biztos.
2011. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Nem figyeltem mikorra volt kiírva, de lehet hogy ő is átvert mindenkit az időponttal, mint a Lilu, hogy a kiváncsiskodók ne szálljanak rá.
2011. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

"Hát nem egy anya, az biztos."


Ja, csak az "anya" aki 20 kilót hízik és 4 kilós hurkás babát szül? Érdekes felvetés.

2011. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

Norbival kapcsolatban mindig téma, hogy milyen kis törpe...Most meg az a baj, hogy nem csinált egy hatkilós óriásbébit.


2500 gramm felett teljesen normális súlyú egy gyerek, hogy mekkorára nő az inkább a génektől függ, nem a koplalástól.


Különben gratulálok nekik!

2011. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%

Nekem elég sok ismerősöm szült pont időben 2500-2800 gr közötti babát. Nekem is kicsinek tűnik, de ez tényleg genetika, nem szülhet mindenki 3-5 kilós babát.


Jó egészséget nekik!

2011. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Most mondta Norbi a Fókuszban,h ez a súly normálnak számít.Hát lehet,akkor én nem jól tudtam:)Nekem furcsa,hogy mindhárom gyereke 3kg alatt volt.A császár meg aztán nagyon nagy divat lett.Kicsit furcsa,hogy manapság alig szednek fel a nők(5-6kg),és császároznak sokmindenkit.Réka már elszólta magát,h mimdíg tartott a term.szüléstől,mert akkor a N.-val nem lesz olyan a szex.Ezért is gondolom,h az első kettő császára nem lett vna indokolt.Nem hiszem,hogy ha +5kg felszedett vna,h bármi baja lett vna.5kg plusszban nem csak a baba van.Nem azt mondom,h hízzon mindenki 20kg,de 8-10kg elfér mindenkin.Végülis nem lenne baj,ha nem ezt hírdetné.Sok nő aki többet hízik nálla már lassan anyának sem érzi magát.Egyébként meg majd leadta vna.A nagy sportolása is odavezetett,h szoptatni sem tudott.Én is csak 7hónapig tudtam,de én legalább rendesen ettem.Itt azér nagy a gyanúm,h a nagyon egészséges életmódjától nem tudott szoptatni.Különös,h Béres A. nem járt így.Remélem nem bántok meg senkit,de nekem ez a véleményem.
2011. márc. 10. 20:48
 9/47 anonim ***** válasza:
77%
de miert is foglalkozat ez teged ennyire...egyel igyal hizzal es ne torodj mas gyerekevel...a gyereknek tok normalis a sulya...mit vartal hogy majd 5 kilo lesz? A csaszar dologba nincs is miert belemenni mert gondolom hogy szerinted csak az a jo es szep ahogy te csinaltad
2011. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
76%

Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?

2700 gramm teljesen jó súly! A bátyám is 2700 grammos baba volt, pedig anyám 30 kg-ot hízott, mert kétpofára zabált! Ez inkább genetika.

A császárhoz nem szólnék hozzá. Egyébként ma töltötte Réka a 40. hetet, úgyhogy végig kihordta a terhességét.

Amúgy jó egészséget nekik!

2011. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!