Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen fogamzásgátlót szed...

Ki milyen fogamzásgátlót szed a szülés és szoptatás után? És mennyibe kerül? Jó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Asalia-t szedtem szoptatás alatt (az árára sajnos már nem emlékszem), most meg Sensonette-et szedek, ennek három havi ára olyan 4500-5000 körül van.
2011. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Volinát írt fel a dokim, és 6600 körül van a három havi adag.
2011. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lindynette 30,a szoptatás befejezése után kezdtem el.Három havi adagja 5700 Ft,a célnak megfelel :)
2011. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az Asalia nekem nagyon jó volt, a Sensonette-el vannak gondjaim. A dokit direkt kértem, hogy olyat írjon fel, ami hízlal (sajnos nagyon vékony vagyok, 164 cm és 47 kilo egy gyerek után), de nem híztam egy dekát sem, ráadásul a vérzésem sem jó, amikor elfogy a gyógyszer, megjön két-három napig, utána amikor elkezdem szedni ismét, akkor megjön megint, és tart majdnem egy hétig. Úgyhogy szerintem váltanom kell.
2011. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dienille-t szedek 5 hónapja, pont ma fogyott el az 5. levél :)

Nekem eddig nincs semmi mellékhatás, nem híztam, nem fáj a fejem, és végre nincs semmilyen pms tünetem, na meg a mennyisége és az intenzitása is normalizálódott :)

2011. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ket fajtaval is probalkoztam, de sajnos nem valt be. Mar nem emlekszem az elso nevere, az olyan 7000 forint korul volt 3 honapra, a masodik Tri-regol volt, az joval olcsobb volt. De a lenyeg az, hogy nem volt jo egyik sem, nem ugy reagalt a szervezetem rajuk, ahogy a szulesek elott. Allandoan pecsetelo verzesem volt, vagy nem jott meg a mensi amikor kellett volna, stb. Ugyhogy en most fogok Mirena-t felrakatni (hormontartalmu spiral). Nem olcso, 50 ezer forint felett van, viszont ha nincs gond vele, akkor ez 5 evig fent maradhat. (Ha gond van vele, akkor a doki leszedi es blokk elleneben a gyogyszertarban a ar felet visszaadjak.)
2011. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!