Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik több babát szültek már!...

Akik több babát szültek már! Van a has visszahúzódásánál különbség hogy első vagy hátsó fali a lepény?

Figyelt kérdés

Könnyebben megy vissza valamelyik ? Vagy nem vettetek semmit észre?

Eleve 2. babánál mennyivel ment vissza nehezebben a hasatok??


2011. márc. 24. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A has visszahúzódása szempontjából semmit nem számít a lepény helyzete.Én az első terhességem alatt elég sokat híztam(20 kg),azért ment vissza lassan,mert 10 kg-t kellett leadnom(holott fiatal voltam,20 éves).A 2. baba érkezése előtt 2 évig edzettem,elég jó kis hasizmom lett,ráadásul nem is híztam sokat(11 kg),így nem lett nagy pocakom,és a szülés után 1 hónappal már olyan voltam,mint régen(pedig ekkor már 35 éves múltam).Nyárra tervezzük a 3.babát(39 éves leszek),az előző szülés óta edzek,remélem nem fogok sokat hízni,és a pocakom is gyorsan visszahúzódik.
2011. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.baba hátsó lepény, 6 hetesen már teljesen normális lapos volt a hasam

2.baba mellső lepény, kb 10 hetesen ment vissza teljesen a hasam, de nem a lepény miatt szerintem, hanem mert kevés idő volt a két terhesség között, és nehezebben regenerálódtam

2011. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!