Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első és második terhességed...

Az első és második terhességed és szülésed között mi volt a különbség?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Az elso terhessegnel mindent figyeltem es olvastam sokat mikor mi zajlik velem es babaval.Minden terhessegi "tunet" kijott rajtam.A legdurvabb az aranyer volt,amit szules utan muteni kellett.A mostani masodik terhessegem jobban viselem,nem voltam rosszul,tudok enni mindent,faradtsagot meg a szules ota, 18 honapja erzem es nem tudom mar mitol vagyok hulla.A kisfiam faraszt le vagy a terhesseg.A szulesrol meg nem tudok nyilatkozni,majus 5-re vagyok kiirva,akkor lesz kisfiam 22 honapos. Szoval szo mi szo semmi idom gondolkodni,vagy mindent vegig kiserni pontosan stb.Sokkal lazabban fogok fel mindent a masodik terhessegemnel.Pl van hogy meg tejeskavet is iszom.Eloszor szigoruan kihagytam a kavet fekete teat.

Remelem tudtam segiteni.Minden jot!

2011. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, mindkét terhességem problémamentes volt, igazából néhány tünetet leszámítva semmi különös nem volt. Mindkettőnél égett a gyomrom az első pár hétben. A másodikkal fájt a csípőm a tágulástól. Az első pocakom nem szállt le, csak vajúdáskor.

Első babám 4 nappal hamarabb született, második 6 nappal később, mint a kiírt.

Első szülés első fájástól a végéig 7 órás gátmetszéssel, második pedig 4 órás gátvédelemmel.

Igazából nem voltak nagy különbségek (kb 90%-ban), egyforma terhességek, egyforma szülések, egyforma külsejű és természetű babák 22 hó különbséggel :)

2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami a legfeltűnőbb az agyonizguláson kívül, hogy a második terhességem folyamán a magzatmozgások sokkal intenzívebbek, jobban érzem és tudatosan követem, mikor-mennyit-hogyan. Az elsőt könnyebben viseltem lelkileg, mind fizikálisan. Most már 36 éves vagyok, akkor 25 voltam.

Rettentően aggódom, hogy minden rendben legyen.

2011. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!