Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki tanul kisbaba mellett...

Aki tanul kisbaba mellett hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés

Felsőfokú szakképzésben tanulok, idén végzek, és hirtelen minden a nyakamba zúdult, szakdolgozat írás, modultételek kidolgozása, gyakorlatokra járok stb.

Van valaki ilyen helyzetben, hogy osztjátok be az időtőket?


2011. márc. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most egy 4 féléves tanfolyamra járok. A kisfiam 21 hónapos, a tesó pocakban van még, 17 hetes. Most volt az 1. féléves vizsgám, ami 100%-os lett. Én mindösszesen annyit csináltam, hogy amikor a fiam aludt napközben, egyből vettem elő a tanulnivalót, és este is min. 1 órát foglalkoztam vele. A férjem, anyukám is segített, kaptam 1-1 szabad órát, addig is "sok ment a fejembe". Végülis így lehet haladni. Tanfolyam pedig 2 hetente hétvégén van, akkor a férjem van a kicsivel. A gyakorlatok gondolom neked hétköznap vannak, ugye? Nagyszülők, férjed tudnak olyankor vigyázni a kicsire? A tanulást, szakdogát meg szépen meg lehet oldani otthon. Rendeljetek kaját, mert a főzéssel, mosogatással rengeteg idő megy el! Mennyi idős a kicsid ? :)
2011. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ült mellettem, és Ő is tanult:) rajzolt egy külön lapra, én meg olvastam neki az anyagot.

21hónapos most

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
9 hónapos most, sajnos napközben nem igazán van el egyedül, nagyon igényli hogy foglalkozzak vele, így csak éjszaka tudok tanulni, de addigra hulla vagyok, eddig minden vizsgám sikerült hála istennek 80-90 százalékosakra, csak most hirtelen sok minden összejött. Egyébként hetente egyszer kell járni iskolába, mert esti képzés, a gyakorlatok napközben vannak még kétszer két hét van vissza. És már most idegeskedek,hogy ki fog vigyázni a kicsire, mert az eddigieknél is úgy kellett könyörögnöm barátnőknek, anyósomnak, anyukámnak stb.
2011. márc. 28. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináltam, amit az egyik válaszoló leírt. Megszületett 7-én a lányom, nekem pedig 20-án mennem kellett szigorlatra közgazdaságtanból. A drágám még szoptatás közben is makro-tételeket hallgatott :)

Végül leállamvizsgáztam, de nem volt leányálom, mivel senki nem segített, csak magamra számíthattam. Minden alvás időt kihasználtam, esténként is tanultam rendszeresen, és vizsgaidőszakban csak "középen" takarítottam.

2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!