Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen kaphatok munkanélküli...

Vav22 kérdése:

Terhesen kaphatok munkanélküli segélyt, ha előtte nem dolgoztam soha?

Figyelt kérdés
Eddig csak alkalmi kiskönyvvel dolgoztam, így soha nem volt bejelentett munkám. Kaphatok így munkanélkülit vagy nem? Ha igen mennyit?
2009. febr. 25. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
munkanélkülit tuti nem kapsz
2009. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de a párom a fejemhez vágta, hogy milyen hülye vagyok nekem jár munkanélküli (és ezt nem a terheséggel indokolta, csak úgy alapból szerinte). Hiába mondom neki, hogy nem...
2009. febr. 25. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Munkanélküli csak rendes munkaviszony után jár ott is meg van határozva, hogy mennyi idő után vagy jogosult erre (pontosan nem tudom sajnos talán 180 nap).Kiskönyv után nem jár.
2009. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Munka nélküli nem, de szociális segélyt kaphatsz akkor ha legalább 1 évig regisztrálva voltál a munkaügyiben. Erről kérned kell a munkaügyitől egy igazolást amivel a város házára kell menned és ott ki kell töltened egy csomó papírt. (vagyon nyilatkozat, stb) és azok alapján döntik el, hogy kaphatsz e vagy sem és ha kaphatsz akkor mennyit.

2009. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Elfelejtettem leírnom, hogy általában 25-26 ezer Ft-ot állapítanak meg és e mellé ha akarsz kérhetsz lakás fen tartási segélyt is. Ez kb 3-4 ezer Ft
2009. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaphatsz, majd csak gyest, addig semmit.

Ha párod nem hisz neked, menjen be a munkaügyibe, tb-hez és kérdezze meg.

2009. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!