Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyéni vállalkozó vagyok, van...

Egyéni vállalkozó vagyok, van egy kocsmám de ugye én nem dolgoznék már benne(6 hetes kismama) vagyok, elmehetek szerintetek tp.-re vagy mit tudok tenni?! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem jövedelmező ahely tehát kb. 4 héten belül visszaadom a helyet, ti mit tennétek a helyemben? előre is köszia válaszokat!
2009. febr. 25. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a nodoki ir egy papirt, a haziorvos meg kiir. nekem is mondta a nodoki is meg a vedono is, hogy abszolut nem gond, ha ilyen hamartol kiirnak, nalad meg kulonosen indokolt, szóval szerintem batran irasd ki magad.
2009. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az egyéni vállalkozásnál is tulajdonképpen alkalmazott vagy, csak a saját alkalmazásodban állsz. tp-re elmehetsz nyugodtan, viszont amit írtál, hogy visszaadod a helyet, azt gondold meg a gyed miatt. Ha most a vállalkozóit visszaadod, azzal megszűnik a munkaviszonyod. Ha pedig nem munkaviszonyból mész el szülni, akkor nem fog járni a gyed, csak az alanyi jogon járó gyes. Én így jártam, azért mondom! nehéz az eseted, érdemes utánaszámolgatni, hogy mennyit kéne befizetned magad után a szülésig vállalkozóként, ha végig tp-n vagy, és hogy ezzel mennyi gyedet kapnál majd! szerintem könyvelővel beszélj erről, hogy jársz a legjobban!
2009. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!