Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik most nem tudtok...

Anyukák, akik most nem tudtok aludni, vagy már felkeltetek, mit csináltok éppen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A legkisebb fél 5 körül szopizik, visszaalszik,én meg ideülök a gép elé. Fél 7-kor keltem a nagyobbakat.

Csak ilyenkor van időm, mert délutántól már meg kellene harcolnom, ha ide szeretnék ülni.

Ilyenkor iszom meg a tejeskávém, megnézem a sorozatom, elolvasom a híreket és bekukkantok ide is.

Amúgy is nagyon korán kelő vagyok.

És Te?!

2011. ápr. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Párom fél5 körül ment el,azóta nem tudok visszaaludni.Nem szoktam egyébként ilyenkor itt lenni,de nálam is még most nyugi van,mert alszanak a gyerkőcők.:)Ma nincs a nagyobbiknak ovi,különben fél7-kor kelünk,amikor óvódába kell menni.6-kor nyit a bolt,ami itt van 2 percre tőlünk,oda gyorsan le akarok szaladni friss pékáruért,meg tejért,amig a manók alszanak,aztán lehet nekiállok főzőcskézni is,mire felébrednek a gyerekek kész legyek,mert nem tudom még hogy lesz a délelőttünk.
2011. ápr. 1. 05:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!

Én is itt ülök a gép előtt 5 órától. Igaz már megfőztem a tojásokat és a krumplit, (mert rakott krumpli lesz ma a kaja)összedobom és már csak majd ebéd előtt át kell sütni. 4-kor elment apuka dolgozni, a gyerek még alszik, csak most vetődtem még ide. Ilyenkor 7-1/2 8-ig gépezek, mert napközben a gyerkőc miatt még be sem kapcsolom a gépet.

Szép napot mindenkinek! :)

2011. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!