Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik otthon vannak...

Anyukák, akik otthon vannak babájukkal, gyerkőcükkel, mire tervezitek a tavaszi nagytakaritást? Meg tudtok csinálni mindent a gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Én pont ma gondolkoztam,mikor kellene nekiállnom.Fiam ovis,a kislányommal még itthon vagyok,1 gyerek mellett könnyebb azért,bár pucoltam én már ablakot úgy is,hogy mindkettő itt serte-pertélt körülöttem.:)

Beosztom minden napra a helyiségeket,nem olyan nagy a lakás,de azért van mit tenni.Többi anyuka hogy van ezzel?


2011. ápr. 3. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egész múlt héten ezzel szórakoztam. 2 gyerek, egy 3 éves és egy 2 hónapos.

Ablak pucolás, függöny mosás,szőnyeg suvikszolás, mindent áttörölgettem, bútorápolóztam, szóval olyan igazi nagy...

Nem volt egyszerű, de legalább végeztem. Még az emelt van hátra parkettaápolás szempontjából, azt még a héten megcsinálom.

2011. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Túl vagyok rajta. :) megpucoltam az ablakokat, redőnyöket, leszedtem a függönyöket, kimostam, kivasaltam, visszaraktam. A konyhabútort is totál kitakarítottam, lemostam az ajtókat mindenhol. A többit meg úgyis mindig megcsinálom: portörlés, porszívózás, felmosás, fürdőszoba takarítás heti szinten.
2011. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Családi ház. Én egy napra szervezem az egészet.

Ablakpucolás függöny mosás lesz az extra.

Minden héten egy kisebb nagytakarítást kell megejteni a nagy miatt.

A nagy(21hónapos) seperget a másik szobában amíg a gyerekszobát felporszívózom és felmosom, utána széken csücsül. Előtte portörlés(szekrény tetején is), addig a kicsi(2,5hónapos) vagy alszik vagy nézelődik a hordozóban.

Ablakpucolással függöny fel le pakolással 2,5óra minden.

2011. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 honapos es en most szombatra tervezem. A ferjem elviszi ot delelott jatszoterre, onnan mennek pizzazni a legjobb baratjaval es az o babajaval. Aztan valamikor keso delutan jonnek haza. Ilyen apas nap lesz szombaton a ferfiak tekeregnek a gyerkocokkel a nok maradnak otthon takaritani. Mi kulfoldone elunk, ablakot nem kell pucolni mert itt diakok szoktak jonni es pillanat alatt lepucoljak gyonyoruen kb. kethavonta nagyon kis penzert. :) Igy nekunk ez nagy segitseg. A tobbinek nekiesek majd szombaton egymagam aztan meglatjuk mire megyek. :))
2011. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!