Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák 25-30 évesek,...

Fiatal anyukák 25-30 évesek, milyen ruhákban jártok a városban?

Figyelt kérdés

A farmert szeretem, de most úgy érzem, szeretnék egy szabadidő nadrágot. Azon gondolkodtam, hogy járnak egyáltalán benne? Lehet megveszem és rájövök, igénytelennek tűnök benne?

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 6. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Két eset van, 1:vagy igénytelennek, csórónak fognak nézni, vagy 2:ha jó/ránézésre drága cuccaid vannak(babakocsi,táska,cipő) akkor sznobnak.

Bocsi, de ez így van szerintem,leginkább Pesten.

Én valami vászon gagyát fogok nézni, vagy lent, ami nem olyan vastag mint a farmer, de nem szabadidő.

De amúgy azt veszel fel, amibe jól érzed magad:)

2011. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én most combközépig érő (csinos, nem lebernyeg:)ruci és leggings/harisnya + rohanga szandában nyomom:)


Ha melegebb lesz, elhagyom a leggingset.

2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is járok szabadidő nadrágban, és jól érzem magam benne. Én nem érzem igénytelennek magam miatta. Nagyon kényelmes.
2011. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Mert ezek a cuccok is oly kényelmesek, de azért mégsem szabadidő naci.

Egy igényes nő ne mászkáljon már szabadidőnaciban a városban.

Ezek a ruhák nekem praktikusak, kényelmesek és csinosak. Hidd el, nem mindegy, hogy hogy érzed magad a ruhádban! Nőnek, vagy csak egy futkosó majomnak :D Bocsi, de ez jutott eszembe. Amúgy az első válaszolónak is igaza van. Sztem igénytelennek fogsz hatni, vagy ha a többi cuccod márka, minőség, trend és tiszta:) akkor sznobnak.

Melyiket szeretnéd? :)


Szóval én mindenképp lebeszélnélek a szabadidőnaciról!!!

Az maradjon otthonra, ablakpucoláshoz+egyébhez!!!

2011. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lebeszéltetek!:)
2011. ápr. 6. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

En azert nem hordok szabadido nadragot, mert egyszeruen nincs olyanom. Magas vagyok es vekony, sohasem kapok olyat, ami pont az en meretem, viszont ne csak a bokamig erne a hossza. Szoval igy jartam...

Farmerral ugyanez a helyzet.


Neha szovetnadragban vagyok, csinosabb darabok blezerrel, konnyu, egyszinu bluzzal. De a ruhat, szoknyat en jobban szeretem, legginget hordok, harisnyat (vekony vastag egyarant van, idojarastol fuggoen). Most divatosak a csinositott ingruhak ismet, van jopar darabom, azokat siman felveszem babakocsis setahoz is: [link]

De vannak vekonyabb anyagu kotott ruhaim is, azokat is hordom.

Es van nehany 3/4-es, illetve terdnadragom [link]

ilyesmi, tobb szinben, ez is inkabb szukebb, csinositott fazon. Ezt is felveszem, ha sportosabb cipot, felsot veszek hozza.

2011. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, lehet egy szabadidő ruhát is úgy viselni, hogy az ne tűnjön slamposnak. Én mondjuk csak itthonra veszek fel ilyesmit, mert ránézésre látszik rajtam, hogy nem azért hordom, mert annyira sportos lennék :) De ha valakinek ilyen sportos stílusa van, akkor ahhoz passzol.
2011. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség


én pont most vettem egy szabadidő-garnitúrát fekete a felsőn fehér írás, vékony kényelmes.

alá egy fehér póló, sportcipővel miért lenne igénytelen?

tiszta, nem szakadt, nincs kinyúlva, rohangálni a 2 gyerekkel meg babakocsival nem lehet mindig tűsarkúba...

2011. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Én nem hordok a kerten kívül melegítőt. Valahogy tőlem az távol áll, hogy én abban menjek bevásárolni. Ha sportosabban, kényelmesebben szeretnék öltözni, akkor is farmert veszek, egy lazább pulcsit, és sportcipőt. De ez is ritka, csak ha mondjuk nagy sétára megyünk a bébimmel. De vásárolni mindig csiniben megyek.

24 vagyok amúgy.

2011. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

10:29 vagyok, nem értem miért kell lepontozni!

A véleményem akkor is ez marad!


Egy igényes nő ne szaladgáljon szabadidőnaciban a városban!!!


Aki másképp gondolja, az az ő dolga. A véleményem marad!

2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!