Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák 25-30 évesek,...

Fiatal anyukák 25-30 évesek, milyen ruhákban jártok a városban?

Figyelt kérdés

A farmert szeretem, de most úgy érzem, szeretnék egy szabadidő nadrágot. Azon gondolkodtam, hogy járnak egyáltalán benne? Lehet megveszem és rájövök, igénytelennek tűnök benne?

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 6. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na akkor én szaporítom az "igénytelenek" táborát. Igaz, hogy én nem érzem magam annak, de ha az vagyok, hát az vagyok... Nem fogok mások kedvéért állandóan tűsarkúban flangálni!


Szóval van egy - SZERINTEM - tök csini nike együttesem, fekete nadrág, hófehér fölső (nem az a susogós fajta, hanem sima pamut). Én képes voltam már ebben kimenni az utcára. És ráadásul Budapesten élek. Igaz, hogy csak sétához/játszótérre vettem fel, vagy kisboltba menet, de akkor is kimozdultam benne.


(Ma voltunk a Nyugatinál, Mammut környékén, ide azért farmert vettem fel, csini fölsővel, balerina cipővel.)


Az igénytelenség számomra mást jelent. Nálam az az igénytelen, akinek zsíros, kócos a haja, büdös, koszos, szakadt a ruhája, nem fürdik, nem ápolja magát.

Ha valaki tisztán, jó állapotú ruhában, netalán tán smink nélkül (tudom ez már extra igénytelenség egyesek szerint...) megy utcára az szerintem igen messze van az igénytelenségtől.

2011. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 10 ezerért vettem extra nőies plüss szabadidőt.Nem hiszem,hogy igénytelen lenne.Sok nőt látok hasonló szerelésben plázákban is.Attól mert sportosan öltözik fel valaki egyszer-egyszer,attól még nem igénytelen szerintem.
2011. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nincs agyon sminkelve és nem miniben, tűsarkúban tolja a babakocsit, még nem igénytelen és sznob! Nekem is van egy adidas melegítő együttesem tiszta pamut, de melegítőben akár elmegyek sétálni, játszótérre vagy akár bevásárolni is, soha nem néztek rám csúnyán, mert számomra az az igénytelen, aki nem ápolja magát és a ruházata rendezetlen, koszos!

Nyilván nem csak ebben járok el, mert a farmert szeretem a legjobban, de ha olyan napom van, simán elmegyek melegítőben a boltba is.


27 vagyok és 1 éves a lányom

2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Játszótérre vagy a gyerekekkel sétálni, esetleg a közeli boltba simán felveszek NORMÁLIS melegítőt, ez nehogy már igénytelenség legyen????

Vannak itthoni melegítőim, amiket csak itthonra hordok vagy a kerti munkákhoz, kocsi takarításhoz stb, persze azokban eszembe sem jutni a kapun kívül menni :)

Farmert vagy ilyesmi nacikat szoktam hordani, ha nem kell kiöltözni: [link]


Amúgy meg nem kell egyből leigénytelenezni azt, aki nem szoknyában és magassarkúban jár és neadjisten nincs kisminkelve!

2011. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!