Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak annyira negatív véleménnyel az mlm rendszerről sokan, hiszen szinte ez az egyetlen módja, hogy egy anyuka egy kis mellékesre tegyen szert, nem mellékesen hivatalosan?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Én még nem vagyok negatív véleménnyel, mert soha nem hallottam ezt a kifejezést. Mi is ez pontosan?
2011. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sincs negatív tapasztalatom, bár az tény, hogy nem mindegy, mivel foglalkozik az ember.


Én két kozmetikai cégnél is tanácsadó vagyok, illetve nemrégóta elkezdtem kézségfejlesztő gyerekjátékokkal foglalkozni. Utóbbiban elég nagy fantáziát látok, és igaz még csak pár hónapja foglalkozom a játékokkal, de eddig csak csupa jót tudok mondani róla. Ha érdekel, írj privit, szivesen mesélek róla bővebben is!

2011. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

mert sokan azt hiszik átverés, pilótajáték...

Amúgy sajna mindnél drága a kezdő csomag, és ma Magyarországon kevesen vannak,akik drágább mosóport meg nemtudom mit vesznek, csak hogy csatlakozzanak egy ilyenhez....de ha van jó, amihez nem kell sok pénzt, azt írd meg:)

2011. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

MLM, azaz Multi-level marketing

Tudod, hasonló cégek, mint oriflame, amway stb....

2011. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2011. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
berögzült az emberekbe, hogy valamit rájuk akarnak tukmálni. Nem mellékesen nem egy kellemes oldala a telefonálgatás, bemutatóra hívás sem. Az embernek nincs ideje ilyesmire, és amúgy is annyira telített a piac, hogy aki most csatlakozik, nagyon, de nagyon nehezen tud csapatot építeni magának. Az baromság, hogy mindenki képes rá. Hiába nagy az ismerettségi köröd, ha nem tudsz beszélni, eladni magad és a terméket, és persze beszélni kell pozitívan és rátukmálóan azokról a termékekről is, amiket ki sem próbáltál. És valljuk be, a mai embert nem érdekli különösebben, hogy most 100%-ban természetes anyagokból készült krémet használjon, ha az olcsóbb, hipermarketben vásárolt is ugyanolyan szolgálatot tesz. Most az Aloe Veráról beszélek, a FLP-ről, meg az ökonetről. Minek szedjek mindenféle készítményt azért, hogy karban tartsam magam, ha lehet, hogy ezek szedése nélkül se lesz soha bajom az életben? És semmi sem garantálja, hogy ha nem szedem, akkor tutira megbetegszem.
2011. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Mond az neked valamit hogy piramisjáték?
2011. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Én is mlm-ben dologzom, de sem nem telefonálgatok, sem nem járok semmiféle bemutatókra, de még csak nem is tukmálok rá senkire semmit. Talán ezért is működik már 12 éve, amit csinálok. Igaz, nem lettem milliomos, de annyi pluszt mindig hoz, amennyi kell. :)
2011. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó Válaszoló!!

Megkérdezhetem,hogy ez milyen munka, szivesen foglalkoznék én is itthon valamivel, de ez a házalós telefonálgatós nem igazán tetszik!!!!

2011. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb cég, bár nem mind, de a beszervezésre megy rá, hogy elhitesse veled, hogy minimális erő-, pénz ráfordítással havi több százezret fogsz keresni, ehhez viszont neked meg kell venni egy kezdő csomagot (általában 80-150ezer ft között), hogy tudd, hogy mit árulsz. Majd kisajtolnak belőled egy legalább 100 fős telefonos cím listát, és rámásznak azokra az emberekre rajtad keresztül. Ezt senki sem szereti!!!
2011. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!