Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak annyira negatív véleménnyel az mlm rendszerről sokan, hiszen szinte ez az egyetlen módja, hogy egy anyuka egy kis mellékesre tegyen szert, nem mellékesen hivatalosan?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem vagyok előítélettel, sőt keresek is kismamaként itthonról, gyed/gyes mellett végezhető pénzkereseti lehetőséget.

Bajom csak azzal van, hogy én nem vagyok az a rátukmálós típus, és a házalás részét sem vállalnám.

De még nem adom fel....:)

Olyat szeretnék, amit interneten, saját oldalt létrehozva is hirdethetek, és rendelést is leadhatnának nekem ,akár webáruház formájában is csinálnám.

De milyen termékekkel lehet ezt megtenni??

2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves utólsó, pont arról van szó, hogy az mlm nem tukmálás, pláne nem házalás! Aki így próbálja a termékeket népszerűsíteni, rövid úton fel fogja adni, mert ez az, ami nem működik.

Csak egy kérdés: hányszor szoktál naponta reklámozni dolgokat, ingyen és bérmentve? Mert reklám, ha azt mondod az ismerős anyukának: most vettem akciós pelust a DM-ben, vagy reklám, ha szólsz a barátnődnek, hogy leárazás van a kedvenc angol turidban vagy butikodban, de az is reklám, ha mesélsz valakinek egy könyvről, amit nemrég olvastál. Reklám, ha megadod a fogorvosod, nőgyógyászod, kozmetikusod számát másoknak. Ingyen reklám. Neked nem fog attól kevesebbe kerülni a kezelés, ugye?

Nos, az mlm-ben is csak ennyit kell csinálni: ajánlani másoknak azt, ami neked már bevált. Tudtad, hogy összehasonlíthatatlanul nagyobb értéke van a személyes reklámnak, mint mondjuk a televíziósnak? Logikus, hiszen kinek fogsz jobban hinni, kire fogsz jobban odafigyelni: a barátnődre, aki szól, hogy nagyon bevált neki mondjuk hajhullásra egy sampon, vagy a tévének, ha ugyanerről szól a fáma?

Az mlm rendszereknek pontosan az a lényege, hogy nem költenek reklámra, hanem azt a pénzt tulajdonképpen szétosztják saját munkatársaik között. A munkatársaknak pedig nincs más feladata, mint ajánlani, kvázi reklámozni a terméket - és bezsebelni érte a jutalékot.

Ez az évszázad üzlete.

2011. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!