Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok, már megint hó vége...

Csajok, már megint hó vége van? Gyes, csp 3. án lesz számlán.

Figyelt kérdés
Tényleg kezdődik? Május1 vasárnap, 2.első munkanap, kedden(3.án szinte mindenki pénzt kap számlára)
2011. ápr. 28. 23:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
kolopele menj máshova hülyíteni az embereket, mert bilibe ér a kezed és még visszatérsz a valóságba...
2011. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

:))) Ez nagyon jó volt kedves utolsó válaszoló:)))

Én elhiszem, hogy vannak ilyen emberek, akik ennyit keresnek(magam körül is látok sok ilyet, itt az osztrák határ mellett, akik ugye kint dolgoznak, az a minimum, hogy egy JÓ szakmával 500 fölött keresnek),csak azt az egyet nem értem, hogy mit keres ő itt a gyesből élő anyukák között??? Nem elég a maguk baja, hogy 28ezerből kell gazdálkodniuk, még itt osztja az észt, hogy nem erre meg arra kell alapozni, meg hogy 500at ad a feleségének, mikor én örülnék az 50nek is?! Sok boldogságot, biztos sokat dolgoz(tat)ott azért, hogy ennyi pénze legyen.

2011. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Csajok a 28000 is elég lenne arra a 3évre amíg a kicsikkel vagyunk, ha nem 300ft lenne egy kg kenyér:(

Ha a mindennapi élethez szükséges dolgokhoz igazítanák a fizetéseket senkinek sem lenne semmi baja:(


Kedves apuka, ha olyan kva gazdag vagy, örökölnek utánad, tulaj vagy, kérlek árulj el nekem valamit, mint munkáltató esetleg.

Mennyibe kerülne szerinted egy napközi a családoknak nálad, a munkahelyen? Mert nincs a gyerekeknek sehol se hely, jó ha suli marad majd. És az anyák kiesnek. Per pillanat 240ezer a minimum amiért "megérné" megemelnem a popóm, mert csak a magánbölcsi(ott van hely csak) 60000Ft/gyerek(2gyerekem van) és itt 4étkezés, este 6ig gyermekfelügyelet van, ami "nemnagyszám", viszont az utca másik oldala nem kell rohanni, hogy beadjam őket el munka hazafelé megint kerülni...

Lehetek penge a munkámban, ha baromira nincs hová tenni a gyerekeket és itthon fecsérelem a tudásomat mondókákra.

2011. ápr. 29. 08:23
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Na ja...

Kedves Gazdag Apuka!

Áruld már el, hogy a te munkásaid mennyiért dolgoznak? Ők hogyan jönnek ki hó végén???? Fogadjunk neked is abból van a krőzusságod, hogy mások ilyen szarul élnek abból a kevésből amit adsz nekik!!!

Hogy van az ilyeneknek erre is bőr a képén, hogy ide irogat?

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező.Egyszerűen nem vették fel a gyereket az állami bölcsibe, marad a magánbölcsi, de ha azt kifizetem, még szarabbul jönnék ki mint a gyes-sel.Maradna az a megoldás, hogy rábízom valami nyugdíjasra pénzért, de azt meg nem merem,ugye most is elszundikált a mama a saját unokája mellett, és milyen baj lett belőle...

2011. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Havi 400 ezret kapnak a dolgozóim, a szakmunkások pedig 200 ezret, mindezt nettóban. Nem elégedetlen egyikük sem. A komoly külföldi üzlethálózat lehetővé teszi a nyugati szintű béreket, és én is vagyok annyira gerinces ember, hogy ne a minimálbért adjam, pedig jog szerint megtehetném.
2011. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Na, mostmár akkor húzzál dolgozni, és ne a kismamáknak osszad az észt munkaidőben! Szerencsétlen pasas.
2011. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
kolopele, nálad akarok dolgozni:) milyen gyár ez? nekem bölcsészdiplomám van, ugye azért felveszel engem is dolgozni? :) bármit megcsinálok:) ja, és a férjemet is, ha lehet:)
2011. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

200ezerért esztergás vizsgát is teszünk a férjemmel:) ha kell, és garantálod, h a géptől megyünk nyugdíjba

pénzügyes kellene amúgy:)))(ha jól sejtem irodistaként 400at keresnék:P)?

2011. ápr. 29. 14:37
 19/32 anonim ***** válasza:
kolopele! Én is megyek hozzád dolgozni a párommal, akkor a gyereket beadjuk magánbölcsibe, és nem írogatunk ide! :)
2011. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Húha:-(

nem kell egy munkaügyes?Én megyek 300 000/hóért is!

2011. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!