Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy évvel a szülés után se...

Egy évvel a szülés után se jött rendbe a szex! Hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Még mindig olyan,mintha egy tűpárna haladna befelé olyankor..Szerintetek lehet megoldás erre?Síkosítózunk,de igazából nem azzal van a baj.Én már arra is gondoltam,hogy szűkebbre varrtak,mint eredetileg voltam,és emiatt kezdődött ez a rémálom.Lehet ilyesmi?Esetleg hasonló tapasztalat?
2011. ápr. 29. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

tegnap 20:38 vagyok.

Császárral szültem, mégsem jó az együttlét...

2011. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem. Én is meg tudom számolni az alkalmakat a két kezemen sajnos.:( Fizikálisan még el is menne (a terhesség előtt sokkal jobb volt), de én lélekben nem tudok ott lenni. Vagyis ritkán sikerül, de az esetek többségében nem megy a ráhangolódás és ezt biztosan érzi a férjem is. Nem tudom, mit kéne tenni, hogy újra a régi legyek.:(
2011. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tegnapi 19.49es vagyok.

Nekem császárom volt és mégis fájdalmas volt 4-5 hónapig. Habár a párom szerint semmi nem volt "más", csak èn èreztem...

Kìvánom neked,h mielöbb rendezödjön a helyzet!

2011. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, és nálunk is hasonló a helyzet. Borzalmasan fáj maga a behatolás, és utána is. A síkosító ellenére is sajnos, olyan érzés, mintha minden egyes alkalommal el kellene veszítenem a szüzességem. Biztosan viccesen hangzik, de sajnos ez van. Ebből következik, hogy nem is íkvánom már a szexet annyira, illetve máshogy elégítjük ki egymásnak az ilyen irányú szükségleteit. Remélem rendeződik azért valahogy, valamikor.
2011. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jaj csajok...:-(

Nekem 8 hós a babám, és még szopizik...azt hittem attól van, hogy ennyire 0 a libidóm...:-(

Totál ciki, de mi még 1x sem voltunk együtt, mióta szültem...én nem bírok.

2011. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

De azért segítek az uramon, :-D, csak hát ez így meddig mehet? Tök gáz...

2011. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem két éves a babó,császárral szültem és egyre rosszabb,a libidóm mélyrepülésben:(

Sztem a fájdalom a "nemkívánásból" fakad,hogy nem tudunk ott lenni lelkileg. Meg olvastam vhol,hogy a szeretetigényünket kiéljük a babán. Régen folyton ölelkeztünk,puszilkodtunk,most valóban a gyerekkel teszem ugyanezt. A Páromat megpuszilom,ha hazaér,vagy elindul itthonról,ennyi:(((

2013. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:( mára már 3 éves a kisfiam,és semmit sem javult a dolog...

Reménykedjünk tovább....

És köszi,hogy írtál! :)

2013. máj. 1. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!