Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem nem köszönt fel a...

Csak engem nem köszönt fel a párom - a gyermekeim apja - semmilyen alkalomkor, így ma sem - anyák napján sem?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak?

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 1. 13:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nőnapkor nem locsolt meg.

Minden alkalommal mondtam neki, hogy mennyire fáj ez.

Szülinapom áprilisban volt, tudta, mert mondtam neki idén.

Gyerekek előtt csak-csak kaptam tőle ajándékot, de az 1. terhességem óta (bő 3 éve) semmit, de semmit. Idén már én sem köszöntöttem fel névnapján, de előtte minden alkalommal igen.

2011. máj. 1. 13:32
 12/23 anonim ***** válasza:

Hol laktok? Nálunk húsvétkor van locsolás, nőnapon nem, de még nem is hallottam ilyenről!

Ezt vele kellene megbeszélned, mert én, ha valami nem tetszik nekem, megmondom neki és változtatunk.

2011. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nőnapkor nem locsolt meg?Hol laktok?Húsvétkor mi a szokás felétek?Mert nálunk(Bp.)akkor szokás locsolni.
2011. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van, húsvétkor nem locsolt meg, csak elég ideges vagyok és már össze-vissza írok, miközben a két gyerekkel is én foglalkozom, miközben ő netezik. Nekem csak szoptatás alatt van időm ideülni.
2011. máj. 1. 13:45
 15/23 A kérdező kommentje:
Lassan azt sem tudom, hogy mikor milyen szokások vannak, hisz nem köszönt fel soha.
2011. máj. 1. 13:46
 16/23 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj és ne haragudj, de azért kérdeztem vissza 2x is, mert nem értettem miért kell nőnapon locsolkodni.

Az én férjem sem csinál sem házimunkát és a kislányunknál is csak annyit, hogy elviszi sétálni és ha kell felöltözteti, de ennyi. Nem rakja tisztába, nem fürdeti, csak ha nagyon muszáj akkor eteti meg, mindig azzal jön, hogy a kislányom dolgait én tudom jól elvégezni, igaza van. Minden rám hárul, de már megszoktam.

2011. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Húsvétkor csináltam egy csomó hímestojást és volt ünnepi ebéd is.
2011. máj. 1. 13:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Épp ma kértem meg - újra - a férjem, hogy figyeljen jobban oda erre, mert én sem lettem felköszöntve. Van egy 2 éves Fiúnk, jó lenne, ha látná a példát. Locsolni is csak "erőszakkal" locsolt meg. Tavaly elejtettem neki, hogy idén 30 éves leszek és jól esne, ha szervezne egy meglepi bulit nekem. (Én szerveztem a húgának, az apjának, látta az én családomban is.) Hát majd kiderül, hogy mi lesz belőle. Sztem semmi...

Szóval átérzem a helyzeted, Kedves Kérdező.

2011. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Üljetek le, beszéljétek meg!NE hagy annyiban, mert ha neked ez rossz, akkor tudnia kell róla, és mondd addig, míg meg nem érti!

Amúgy az én családomban egyszerűen nem szokás megünnepelni különösebben ezeket az ünnepeket.Szülinapra általában nem igazán kap senki semmit, azt meg nem is tudnánk, hogy nőnap van, ha nem mondanák a TV-be:)


De beszélj vele, ha annyiba hagyod, akkor félő, hogy eltávolodtok egymástól.

2011. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát csatlakozom az én kedves férjem sem köszöntött meg anyák napján,nem locsolt meg húsvétkor és a névnapomon is megkérdezte hogy:-ma tartod???hozzá teszem 1x van egy éveben de nem baj!!Van egy 3éves kisfiúnk!Én is padlón vagyok már nagyon már mindennel!!Sokat sírok is emaitt,szinte csak én vagyok a gyermekünkkel!:((

Hát jól beválasztottam én is ugy látom!:((

2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!