Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem nem köszönt fel a...

Csak engem nem köszönt fel a párom - a gyermekeim apja - semmilyen alkalomkor, így ma sem - anyák napján sem?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak?

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 1. 13:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A tavalyi "válassz magadnak valami virágot, jaj, bocsi egy fillér sincs nálam!" után idén előre szóltam, hogy rendes anyák napját szeretnék, mert rendes anyuka vagyok. Egy hétig izgult, hogy most mit is kell csinálnia és több kérdése volt, mint ha egy női ruha boltba küldtem volna kiskosztümöt vásárolni. Hát igen, náluk sem volt példamutatás az apja részéről... Végül sínen volt minden, megoldotta a nagy feladatot, én látványosan örültem a virágnak és lelkesen gyártottam az "ünnepi" ebédet. De ehhez tényleg az kellett hogy előre szóljak és részletesen elmondjam mit hogyan "kell" csinálnia (rém bonyolult ugye ;D). Más jeles napokon is bizony szólok, ha másként nem, úgy hogy "mi legyen az ünnepi menü, milyen tortát rendeljünk, mikorra hívjuk meg a rokonokat, hihetetlen hogy már ennyi éves vagyok, hogy elrohant ez az egy év!, stb." Ezekből azért leesik neki. Nagyon jó ember ő, csak 0 érzéke van az ilyen hagyományokhoz, illetve ahogy írtam az apja abszolút nem tanította meg ezekre a dolgokra. Szegény anyósom kb. a cseléddel volt egyenlő, nem hogy anyák napja, meg nőnap...
2011. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem sem, tök szomorú :(

Nem az hiányzik, hogy tőle nem kapok semmit, hanem az, hogy a fiainknak neki kellene megtanítani az ilyen dolgokat!

Most komolyan, én tanítsam meg a fiúknak, hogy nőnapkor illik felköszönteni a nőket és anyák napján az anyákat????

Bezzeg húsvétkor elvitte őket 4 helyre is, de gondolom csak a pénz miatt, mert engem és a szegény anyámat nem locsolták ám meg, csak azokat, akikről tudta, hogy tőlük pénzt fognak kapni...

Szánalmas ez az egész :(((((

Jaj, én nem akarok ilyen pénzsóvár embereket nevelni a gyerekeimből, akik számára az ünnepek csak a zabálásról és a pénzről szólnak!

2011. máj. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is tegnap tettem fel egy ilyen kérdést és szépen lelettem oltva.Még én vagyok a bunkó meg a szemét mert lemertem k.cs.gözni! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..
2011. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!