Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi tegyek gyermekeim szekrényé...

Mi tegyek gyermekeim szekrényébe, hogy ne legyenek dohos szagúak egy hónap után?

Figyelt kérdés
Olyan jó illatúan rakom be őket, de sajnos penészedik a ház, itt van tűlünk 1 kmre a gát, borzasztó alacsony területen lakunk, így a talajvíz fönnt van, ami a házon is észrevehető sajnos, de nagyon bánt, hogy a gyerekek ruhái a szekrénybe bebüdösödnek. Valakinek valami ötlete lenne? Hallotam levenduláról, de még nem próbáltam, érdemes? vagy valami más?
2011. jan. 17. 10:46
 1/9 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Vannak ilyen ruha illatosítók. Csak fel kell akasztani,ahová a vállfát is rakod. Azok jó illatúak és sokáig tart. Hátha segít.
2011. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyitott csomagolású szappanok a polcokra a ruhák közé
2011. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is szeretnénk kipróbálni valamit, mert hasonló gondunk van. Igaz, nálunk a ruhákon nem érezni, de a frissen festett falakon már igen... itt is nagy a belvíz, talajvíz:((

Páramentesítő készüléken gondolkodunk, esetleg a Ceresit stop pára kezdetnek...

2011. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor inkább tedd félre a 2-3ezreket és gyűjtsd a páramentesítő gépre. Én sok ceresitet vettem, bánom az utlosó fillért is. Ahol igazán sok a pára ott semmit nem ér. Az én tervem is a páramentesítő gép az idén.

Jó ötlet tényleg a szappan is!!!!

2011. jan. 17. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Én levendulát alkalmaztam már. Nálunk az bevált.
2011. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, hiába teszel bármilyen illatosítót, szappant a szekrénybe, a túl párás levegő miatt lesz büdös, az ellen pedig a levendulás zacsi sem ér semmit.

Nálunk is nagyon párás volt a levegő, bedagadtak a fa ablakkeretek, alig lehet kinyitni az ajtót, megjelent a penész...

Húzós ára van, de mi a Conrad cégtől rendeltünk egy nagy teljesítményű páramentesítőt, kb. 46 000 Ft kiszállítással. Az első éjszaka alatt egy tartály vizet kiszedett a levegőből. Azóta nincs penész, nem csorog a víz az ablakokon, gyorsabban száradnak a ruhák. Érdemesebb lenne beruházni ilyenre, akkor talán a szekrénygond is megoldódik.

2011. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Küldenél linket a páramentesítőről, ahonnan rendelted?
2011. jan. 17. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok, én itt nézelődtem. Nem olcsó, de hasznos.


[link]

2011. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Segíthet az is, ha nem csukod mindig totál be a szekrényajtókat és hagyod szellőzni.
2011. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!