Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek nem maradt meg a kisbabá...

Kinek nem maradt meg a kisbabája, hogy tudtátok, illetve, hogyan próbáljátok túltenni magatokat rajta? Sokáig fog ennyire fájni?

Figyelt kérdés
Nekem most április elsején megszületett illetve spontán vetélésem volt. Az orvosok lecsesztek, hogy mért nem szóltam, hogy szülési fájdalmaim vannak. Első baba lett volna, nem tudtam erről semmit pedig már sok újságot és könyvet elolvastam a babavárással kapcsolatban, de sehol nem volt leírva. A dokik meg abban a hitben hagytak, hogyha időben szólok megmenthető lett volna. (nem hiszem, mert szülés közben még le is ejtették, és egy szóval se mondták meg, hogy már bennem halott volt (pedig már 4 napja nézték a szívhangját, azt mondták rendben). Mindezt a szövettani eredményből és az új nőgyógyásztól tudtam meg Pesten. Vácon arra se méltattak, hogy elmagyarrázzák mi állt a papíron. A másik pont előző héten voltunk 4D-n és ott is mindent rendben találtak.
2011. máj. 2. 02:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

tegnap 09:20 vagyok.

Nem tudtam mi lehet a videó, így megnyitottam. Már az elején éreztem, h nehéz lesz végignéznem. Összeszorult a szívem. Végig bőgtem! De tényleg. Két zsebkendő is kellett. Pedig ez egy számomra vadidegen család. Mióta anya vagyok, csak arra tudok gondolni, h nehogy történjen az én gyerekemmel is vmi. Hálát adok az égnek, h a kisfiammal minden rendben volt és van. Nem tudom, h lehet ezt feldolgozni, nekem segítség nélkül biztosan nem menne. Le a kalappal előttetek!

Tudom, h az én érzéseim közel se járnak a tieitekhez, de mégis annyira átérzem!

2011. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Miért volt olyan vörös a pici szája? Már nem élt? :( miben halt meg ,mert nemtudok angolul :(
2014. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!