Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy a férjem...

Mit tehetnék, hogy a férjem jobban szeressen sétálni járni velünk? Más apukák se mennek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, h a válaszolók családjában sétál-e az apuka, vagy sem, és h azért megy-e mert anyuka kéri, de amúgy nem szeretne, vagy azért, mert magától is szeretne.

Számomra olyan hihetetlen, h a férjem nem szereti. 14hónapos a kisfiunk. Én mennék minden nap, de ő folyton panaszkodik, h elfáradt a munkában. Pedig nem fizikai munkát végez, még ki is kapcsolná a friss levegő az egész napos iroda után.

A gyerkőcöt is, engem is szeret, ez nem lehet a gond. Én egyedül nem igazán szeretek menni. Az olyan céltalan.

Megőrít az is, h nincs egy olyan család, akikkel tudnék így sétálni. Ha lenne, én se nyaggatnám folyton a férjemet a menőkémmel. Vannak velünk egykorú babás barátaink, de velük sose jön össze. Az egyik messzebb lakik, a másik meg sose akkor ér rá mikor mi, plusz meguntam, h csak én hívom őket, h találkozzunk.

Na sikerült kicsit eltérnem a témától. A lényeg, h szeretnék a férjemmel többet sétálni. Valamit biztos nem jól csinálok, mert az utcán látom, h rengeteg család együtt sétál. Anyuka, apuka, gyerek(ek). Mit tegyek?


2011. máj. 2. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nincs itthon hétköznap délután, úgyhogy akkor nem jön velünk. Hétvégén viszont együtt megyünk bevásárolni, kirándulni, sétálni.
2011. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hétköznap egy ideig nem jött velünk, mert mire hazaért, jóformán sötét volt. De mióta sokáig van világos, még este 6 felé kimegyünk sétálni. Visszük a kutyákat is, és csatangolunk egy nagyot. Hétvégente meg elmegyünk a városba sétálni, vagy bevásárolni. A férjem szereti, mindig ő akarja tolni a kocsit. :)
2011. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hétköznap általában nem ér haza, amíg sétálós idő van, de hétvégén mindig együtt megyünk.
2011. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!