Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan anyuka aki soha...

Létezik olyan anyuka aki soha nem borul ki? Nekem néha már tiszta káosz van a fejemben! Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak és rettenetesen elevenek + mindkettő anyás, csak anya van számukra senki más, de néha úgy érzem hogy már sok és kiakadok. Nagyon fárasztó. Dolgozom is és ez az állandó éjszakai kelések mellett( még mindig 3-alkalommal ébrednek és csak anyát akarják) fárasztó!
2011. okt. 5. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az apuka hol van? be kell vonni ot is,ha tetszik neki ha nem! es a kicsiknek is megkell szokniuk hogy apuka is,mert teljesen kikeszulsz es akkor tenyleg csak az apuka lesz nekik!
2011. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Kemény időszak ez.

Az anyukák 97% bevallása szerint időnként kiborul (ki hogy kezeli az más kérdés), illetve a maradék 3% aki azt hazudja, hogy soha. :)

2011. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elirtam: apuka is van
2011. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokat segít ő is de nem igazán van türelme hozzájuk. Amikor elkezdenek sírni, mint akiket nyúznak otthagyja őket. Azt sem engedik neki, hogy bepelenkázza őket. Ezt csak az utóbbi hónapokban kezdték el. Előtte nem volt gond. Szó nélkül elaludtak és nem volt velük gond. Néha annyira kiborulok, hogy ordítani tudnék, persze nem velük. Olyankor jönnek vigasztalni, pár percig nyugi aztán kezdik előlről. 2,5évesek.
2011. okt. 5. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan anyuka aki soha nem borul ki?"


Nem nagyon hiszem.

2011. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk 2,5 évesen, már az nagyon nem okés ha éjjelente 3x kelsz.

Kicsit keménynek kell velük lenni, mert kikészülsz.

Ebben a korban (főleg, hogy nem egyedül vannak) egyetlen egyszer se lenne szabad éjszaka kelniük és neked átmenni.

2011. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy panelban lakunk és nem igazán díjazzák a szomszédok ezeket az éjszakai kitöréseket. Probáltam, hogy nem megyek át, de addig üvölt(akár órákig) amig nem megyek be. Egyszerre soha nem kelnek, inkább úgy hogy egyik éjjel az egyik aztán a másik. Mostanában hogy aludni is tudjak, inkább éjjel bemegyek oda aludni, de ez sem megoldás, mert megszokják. Éjjel az apjuk fel sem kel, mondván úgysem tud mit kezdeni velük. Probáltam megértetni vele, hogy ezt így nem bírom, de akkor sem hajlandó kezdeni velük semmit. Rájuk hagy mindent, íyg a hisztijükkel mindig elérik a céljukat. Érdekes módon a bölcsiben a délutáni alvásnál szó nélkül elalszanak.
2011. okt. 5. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Na az utolsó mondatod is azt igazolja, hogy hülyét csinálnak belőled.

Sajnos ennek végül is az egész család látja kárát.


Én is panelben lakok és ha tetszik ha nem ezt megkell értenie mindenkinek. Akinek nem tetszik, annak pedig a férjed nyisson ajtót éjjel. :)

Amúgy 4-5 nap következetesség után meg fog szűnni a problémád még ha ez menetközben elképzelhetetlennek tűnik.


Amikor nehéz gondolj arra, hogy a családért teszed, amit teszel és mindenkinek jobb lesz.

2011. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Pedig van olyan. Az én párom eddig még egyszer sem borult ki a 4 gyerek mellett. Ez nem hazugság. Mondjuk én is rengeteget segítek, és nekem is birka türelmem van. Meg persze ott van sokszor a babysitter, aki néha elviszi őket egy kicsit erre-arra. Mivel a kezdetektől ott voltam mindegyikkel, vállalkozóként ezt megtehettem, ugyanúgy viszonyulnak hozzám mint az édesanyjukhoz, sőt néha még jobban is, elvégre fiúk. Éjjel kettőig általában fent vagyok, és ha egy-két kisebb felsírás van is, csak bemegyek, cumi be és már alszanak is tovább. Persze minden egyéb terhet leveszek a feleségem válláról, minden házimunkát a bejárónő végez el, főznie is csak akkor kell ha éppen kedve van, bár azt nagyon szeret, a kert a kertészek feladata, végső soron csak a gyerekekkel kell foglalkoznia. Lehet hogy ezért sem fogyott el a türelme soha?
2011. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy ezért sem fogyott el a türelme soha?"


igen, és ha már neki nem kellenél, akkor szívesen várlak nálunk. :-)

2011. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!