Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszaszóltok avatkozós öreg...

Visszaszóltok avatkozós öreg néniknek, hogy ne folyjanak bele a Ti dolgotokba? Pl. Rágja a sapka megkötőjét, Túró Rudit eszik, fúj a szél, mikor triciklizik (pedig nem is fúj).

Figyelt kérdés
Pl. rágja a sapka megkötőjét, Túró Rudit eszik, fúj a szél, mikor triciklizik (pedig nem is fúj), meg hasonlók. A világon semmi közük nem lenne hozzá, sőt gyakran igazuk sincs és mégis beszólnak. A minap is így jártam, kislányom a sapka megkötőjét rágta (amit nem tud benyelni, mert masnira van kötve, egyébként meg fogzik), de úgy döntöttem, nem veszek tudomást róla (főleg, hogy a buszmegállóban szintén ott állt egy közeli jó ismerősöm és nem akartam kekec lenni, holott nem is én voltam)így hát inkább arrébb sétáltam a babámmal, de azért furcsa, hogy miért jó nekik a mindenbe beleavatkozás.
2011. máj. 4. 16:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Teljesen átérzem a Te helyzetedet is, szerencsére az én Nagymamám másabb, ezért is csodálkozom az utcai nénikék beleszólásain :(
2011. máj. 4. 22:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer bevásároltam a másfél évesemmel, terhesen. A kisfiam a bevásárlókocsiban ült, éppen fizettünk és ő nagyon el akart érni valamit, ezért kiabált (akkor volt egy kiabálós korszaka éppen). Nem sírt, csak szólt nekem. A néni, aki mögöttem volt a sorban a következő monológot adta elő, persze szigorúan a gyerekhez címezve, rám rám se mert nézni: "Ne kiabálj annyira, biztos mindjárt kivesz az anyád. Csak azért zárt be ide, mert így könnyebb neki, mert nem kell rád figyelnie!"

Megálltam és látványosan rámosolyogtam a nénire.....

2011. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, igen! Éppen erről beszéltem, amikor érezhetően rossz szájízzel jelentenek ki valamit. Nem tudom, mit tettem volna a helyedben, talán megkérdeztem volna, hogy a néni hova tette a gyerekét, amikor bevásárolt? Talán lepasszolta vmelyik nagytestvérnek (ez áldott jó szokás volt annak idején), vagy nincs is....Ráadásul, ha nem is sír, akkor mit zavarja egy kis hangos beszéd, ilyet a lányom is szokott; de ha sír, akkor is mi van????
2011. máj. 7. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!