Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan szörnyen érzem magam?!

Olyan szörnyen érzem magam?!

Figyelt kérdés

7 hónapos a fiam és áldott jó baba, tényleg!De mikor úgy összejönnek a dolgok, és ő is nyűgös, sír, akkor totál ki tudok kattanni!Semmit nem csinálok persze, nem török zúzok, azt tenném de NEM TESZEM!Kell pár perc hogy lenyugodjak...és ilyenkor szörnyűnek érzem magam!Kimondhatatlanul szeretem a fiam, de elkeseredek magamtól, hiszen még előttem álla a dackorszak és egy csomó minden, ráadásul szeretnénk még babát, de ilyenkor azon gondolkozom, hogy így...??lehet butaság, de tudom, hogy ettől a természettől valahogy meg kell szabadulnom...

Nektek is van néha olyan, hogy borul a bili?


2011. máj. 11. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem nem tudott ilyen picinek kiakasztani, pedig neki is voltak rossz napjai... Na most már ki tud teljesen 20 hónapos... :)

Van lehetőséged kikapcsolódni? Kettesben a férjeddel egy vacsi, mozi, vagy barátnők vagy bármi?

2011. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem mindenkinél csak valaki tagadja :-)

Próbálj meg tudatosan nem foglalkozni ilyenkor a dolgokkal, pl. dudorászva magadban gépiesen csináld a dolgokat. Nekem ez be szokott válni.

2011. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van!!Hajjaj,2 éves lánykám a dackorszak kellős közepén.Egész nap megy a hiszti,egyedül nem játszik,folyton nyúz,cibál.Hát nem egyszerű,sokszor én is ideges vagyok,rászólok egyszer..kétszer szépen,aztán erélyesebben.Utána persze megbánom.:(Én is "idegbeteg"voltam a gyerek születése előtt is,hamar felment a pumpa,mióta megvan a lányom,azóta azért változtam pozitív irányban,hiszen ez senkinek nem jó.Ha kint vagyunk a friss levegőn,minden sokkal egyszerűbb,a kertben jól elvan,és én is töltődöm.Szoktam szedni Magne B6-ot.
2011. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen ez az, hogy még túl pici, hogy kiakadjak.....mondjuk több minden van mostanság, anyagi gondok is...tudom nem lehet másra fogni, csak néha alapból feszültebb vagyok...
2011. máj. 11. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónapos koráig ordított egész álló nap. Azt hittem falnak megyek. Nem ért más inger, csak a sírás és sírás. Legszívesebben én is törtem-zúztam volna, és kifutottam volna a világból! Boldogtalan voltam.

Most már jó baba, kis mosolygós örökmozgó. Most már jobban érzem magam.

Muszáj kicsit kikapcsolódnod, hogy ne golyózz be! Kérd meg a párod vagy a nagyszülőket, hogy csak egy kicsit vigyázzanak a picire és menj el valahová! Nagyon jót tud tenni. Én az első 6 hónapban nem mertem ott hagyni senkinél, mert annyira sikítós-visítós gyerek volt, hogy mások is megijedtek tőle...de most már édes nagyon, és anyukám szerencsére elvállalja, hogy néha vigyáz rá. Olyankor kicsit kiszabadulok a négy fal közül, és megújult erővel kezdem a következő napot! Ami a babámnak is jó!

2011. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!De ugye azért fogom bírni több gyerekkel is?Mert annyira szeretnék kistesót!
2011. máj. 11. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nallam is elofordult. Volt olyan nap, hogy semmi sem volt jo neki. Ha letettem az volt a baj, ha felvettem akkor az, aludni nem akart, nem vot ehes... En nem kiabaltam ra de viszont olyan volt, hogy betettem a kisagyba, kimentem a garazsba, beultem a kocsiba es magamra csuktam az ajtot meg jol kiordibaltam magam. Igy senki nem hallotta, lenyugodtam 2-3 perc mulva es visszamentem a babahoz. Sot olyan korszakom is volt amikor csak a kocsiba volt hajlando aludni. Az ringatta el. ugyhogy amikor mar nem birtam betettem a gyerekulesbe es elvezettem valahova. Mikor bealudt akkor megallitottam a kocsit es en is pihentem. Volt olyan is, hogy annyira faradt es kimerult voltam, hogy elaludtam egy szupermarket parkolojaba. A ferjem ebresztett telefonon, hogy hol vagyok mar a gyerekkel. En aludtam elol az autoba o meg edesen hatul a gyerekulesbe 4!!!! oran keresztul.
2011. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huh...az durva:)amúgy nagyon sokat nevetünk együtt,jól telnek a napok, csak mikor néha van egy ilyen "bekattanás" akkor utána órákig iszonyatos módon furdal a lelkiismeret...
2011. máj. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!