Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, azóta nem jött haza. Szerintetek ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam utolsó volt a bölcsiben, pedig közel van a munkahelyéhez, bármikor ki tudna menni érte, de ő inkább elment a haverokhoz, pedig tudta, hogyha én megyek érte utolsó lesz.
2011. máj. 13. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez szép! Tök sajnállak basszus!

Úgy vágnám nyakon a férjedet, hogy a szeme kiugrana!

2011. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Több oldalról is meg lehet közelíteni.

Először is nagyon gyerekes viselkedés, ha egy családos ember szó nélkül lelép, annyira megsértődött. Nem tudhatjuk, hogy miket vágtatok egymás fejéhez:(

Másrészt azt írod, hogy azért veszekedtetek, mert nem akartad, hogy a te fiad legyen az utolsó,akiért mennek. Annyira későn lett elhozva?

2011. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Amig nem kérdezed meg, mi a franc baja van, csak őrlödni fogsz! Szoritsd a sarokba és mondja, mi van!
2011. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, meg kell, hogy védjem a férfiakat... a pasik nagy része nem tud mit kezdeni a gyerekkel, valljuk be.

Legalább itt valljuk be, arc és név nélkül, a neten.

Megszületik, egy pár éve elindult az apás szülés nevű marhaság, amikből azért nem akarnak kimaradni sokszor az apukák, mert úgy érzik, hogy az anyuka igényli és nem akarnak gyengének tűnni. Valójában a legtöbb apukának a háta közepe nem kívánja a szülést, mint élményt. Ezt szerintem az anyukák nagy része tudja is magában, mélyen, csak jólesik szivatni a férjet. Hány és hány esetben kell még külön a pasikkal szórakozni, fölmosni őket, mert rosszabbul vannak, mint az éppen szülő anyuka... tök értetlen. Ráadásul már a tudósok ki is derítették, hogy nem jó a szüléskor a nőnek, mert TUDAT ALATT (figyelem, nem tudatosan) idegesebbek lesznek, mivel érzik a férfiak idegességét, az izzadtságszagukból, az egészet meg tudják bonyolítani, plusz a pasik (szintén TUDAT ALATT) meg komoly eséllyel később a gyerekük anyukájához már kevésbé vonzódnak, valljuk be, nem egy építő látvány anyuka szétszedett állapotban.

Ezeket mind tesztelték, leírták, ezek tények. Nem mindenkire érvényesek, de a többségre mindenképpen.


Aztán a gyerek elkezd nőni, de mivel apuka nem nő, hogy megérezze a sírásból, hogy épp mi a baj, igazából nem tud mit kezdeni a gyerekkel. Egy üvöltő csomag. A legtöbb, amit tehetnek, hogy büszkén mesélik, hogy gyerekük van, hazaadnak pénzt, de a gyerekhez bénák, hiszen pasik. Semmi rendkívüli nincs ebben. Ismerek rengeteg olyan férfit, aki a gyerekével alig találkozott és kommunikált, leginkább csak menekült otthonról, 2-3 éves korig. Utána meg duplán bepótolja a jófej apuka, jó esetben.

A szülés utáni depresszió főleg a férfiakat érinti, mert hiszen a család, a feleség figyelme inkább a gyerekre koncentrálódik.


Végezetül... mi az, hogy UTOLSÓ A BÖLCSIBEN?

Hát és ha utolsó, akkor mi van?

Csomó pasi baráti-haveri köre megy tönkre simán egy házasság miatt, még gyerek se kell hozzá. Nyilván nem éjjel fog eljárni kapcsolatokat ápolni senki. A gyerekkel, amíg az bölcsis, igazából nem tud mit kezdeni egy átlagos pasi. Oké, elhozhatná és akkor jó fej lenne, de nem hozza. Hozza helyette a pénzt. Majd akkor derül ki, hogy milyen jó vagy rossz apuka, amikor a gyerek már beszélni kezd és apuka végre tud vele kezdeni valamit. Addig bénázik, mi mást csinálna szegény...

2011. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:


Sok mindenben igazad van, de a gyerek több, mint egy éve folyamatosan beszél. És szeretik egymást. (már elmúlt 3 éves, szeptemberben oviba megy)


3/4 6-ra értem oda.


Megbeszéltük, hogy ő megy érte, mert én későn végzek, de nem ment. (és nem is szólt)

2011. máj. 15. 07:18
 16/19 anonim ***** válasza:
sztem a férjed lement gyerek státuszba, ahogy viselkedett és ahogy most is, az minden, csak nem felnőtt hozzáállás. most még ő durcizik, kibújik a felelősség alól, szintén gyerekes módon....ha valaki nem elég érett ahhoz, h gyereket vállaljon, akkor ne tegye, ha meg már van, akkor igyekezzék felnőni hozzá. a kisgyerekes időszak nagyon nehéz a párkapcsolat szempontjából, mindkét fél részéről sok lemondással jár, és el kell sajátítani egy teljesen új szerepet is. néha, úgy látom, a szülői szerep elsajátítása a ffinak nehezebben megy. javaslom, h vegyetek igénybe külső segítséget, családterápia, ilyesmi, segít tisztázni a dolgokat!
2011. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha szépen beszél már a gyerek, az más... akkor tényleg lehetne jófej az apuka. Én amúgy gyerek nélkül is láttam már párokat, ahol a srác a lány miatt hagyta tönkremenni a haveri kapcsolatait és ez később, amikor a csaj otthagyta (mert a nők már csak ilyenek sajnos), akkor nagyon megbosszulta magát :(
2011. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én apám mindig is gyereket akart, és nem csak egy síró csomagok voltunk számára akikkel nem tud mit kezdeni. Ezt üzenem a kettővel felettem szólónak.

Pedig férfi volt!

2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Illetve bocsánat a 14-esnek üzenem
2014. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!