Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen juttatásokra számíthato...

Milyen juttatásokra számíthatok szülés után?

Figyelt kérdés

Az alap dolgokkal tisztában vagyok: TGYÁS, GYED, GYES, családi pótlék.

De mi van akkor, ha én kapok természetbeni hozzájárulást? (kajajegy, internet utalvány).

Az tudom, hogy ha táppénzre megyek, ezek nem járnak, de szülés után ezeket szerintetek ugyan úgy kapnám? Vagy akkor már nem jár?


2009. márc. 12. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, én nem kapom, de van olyan ahol adják az ellátások alatt is, hely illetve a kollektív szerződés dönt
2009. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van az első válaszolónak, a kollektív szerződés dönt. Én se kapok semmi természetbeni juttatást mióta itthon vagyok. Sajnos nem nagyon hallottam olyanról ahol adják, biztos ritka. Ha nálatok se jár már táppénz alatt sem, szerintem ne nagyon reménykedj. Sajna ez is nagy kiesés a családi kasszából :( nekem is volt kajajegy, internet, hát, megérezzük a hiányát.
2009. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jár a cafettéria amíg nem melózom. Munkahelyfüggő. Te hol dolgozol?
2009. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!