Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is előfordul, hogy már...

Mással is előfordul, hogy már tervezi hogy mi lesz a gyereke neve, vagy csak én vagyok ilyen álmodozó típus?

Figyelt kérdés

Mostanában csomószor elgondolkozom rajta, hogy ha fiam vagy lányom lesz, akkor milyen nevet adnék neki és azt hogyan lehetne becézni. Már listát is írtam :D


Meg sokszor azon veszem észre magam, hogy ha valami babázással kapcsolatos dolog megy a tv-ben akkor azt megnézem, vagy az újságban elolvasom, mert érdekel...Pedig még a közelében sem vagyok annak hogy gyerekem legyen...


2011. máj. 16. 16:02
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Nanáá! Ez teljesen normális.
2011. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kb hat éves korom óta tervezem, hogy mi lesz a gyerekeim neve. Az a vicc, hogy van már egy fiam, és egyáltalán nem az lett a neve, amit az évek során elterveztem, pedig én választottam a nevét :D Most is vannak ötleteim, pedig nem igazán tervezek több gyereket. Legalább is 10-20 gyerekem szerintem sose lesz, márpedig kb. ennyi név van a tarsolyomban.
2011. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.. kinél hamarabb, kinél pedig kicsit később ébrednek fel először az anyai ösztönök.. (Persze olyan is van, hogy soha, vagy csak részben - hisztis kisgyerek láttán nekem sem az fordul meg a fejemben, hogy ilyet szeretnék otthonra is:) De szerintem jó dolog az álmodozás, tervezgetés!:) Persze százszor változhat még a véleményed, mire odajutsz, hogy gyerekeid lesznek, de legalább nem lesz lerágott csont a téma, mire valóban névválasztáson kell törnöd a fejed!
2011. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

még csak 18 vok,de én is sokszor elgondolkozom ilyeneken,a múltkor pl. Babavilágot néztem a tv-ben :)

mondjuk nagyon szeretem a gyerekeket és ezt barátom is tudja,mert nem egyszer jön oda hozzánk a para kisgyerek :) :)

2011. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta szeretnék babát,most ért be,de nagyon!Ezzel kelek,ezzel fekszek!:)A nevek meg vannak mind a kettőnknél,bár mindig jön egy ami megtetszik de aztán marad a kedvenc!:)

A baba még várat magára egy kicsit(esküvő,lakás)!De nem tudom meddig bírom ki!:)

24 éves menyasszony

2011. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam rajta, ki is találtam. Aztán amikor férjhez mentem, és teherbe estem 1.nem illet a kiválasztott név a vezetéknevünkhöz 2.lányom lett :D

Szóval gondolkodni mindig lehet, sose árt :)

2011. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális, minden nőben benne van az anyai ösztön.


Én is tervezgetem időnként, hogy nevezném a gyerekeimet, már kiskorom óta (persze a nevek közben változtak :)). Pedig a szüléstéma még elég távoli, párkapcsolatom sincs (bár jó lenne már, ha lenne, 26/N vagyok).

2011. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul. :P

26F

2011. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 kisnita ***** válasza:
Szerintem is normális dolog ez. Én már oviban elterveztem, hogy egy kisfiam lesz és Dávidkávak fogják hívni. Most meg már itt szaladozik körülöttem Dávidka :)
2011. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy én egyáltalán nem akarok gyereket, soha, de azt már régen kigondoltam, hogy ha lenne, akkor mi lenne a neve.
2011. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!