Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt már abortusza,...

Akinek volt már abortusza, védekezett? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Felmérést szeretnék készíteni arról, hogy akiknek abortuszuk volt, azok védekeztek-e, ha igen milyen módszerrel, és valamit önhibájukból rononttak-e el. Névtelen az oldal, ugyhogy lehet írni nyugodtan. Kommentárt nem fűzök, és ne írjatok ti sem,objektív felmérést próbálok csinálni, kizárólag abortuszon átesett nők válaszoljanak. Aki cseszegeti őket, azt lepontozom! A kérésre válaszolókat mindenképp felpontozom!
2011. máj. 26. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen volt, spirál(mirena) mellett a baba fejében benne volt a vezetőszál, ezért vetettem el
2011. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

nem gondolom, hogy hibás voltam, sajna ez a hibaszázalék, minden foggátló eszközben benne van csak én voltam az a 0,01% :-(

2011. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha jól értem a baba nem lett volna egészséges. Csak kíváncsiságból, nem fűzök hozzá kommentárt.: Ha egészséges lett volna a baba, megtartod?
2011. máj. 26. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem tudni mi lett volna, ha végig viszem a terhességet

lehet hogy elvetéltem volna spontán, de őszintén megmondom, nem mertem rizikózni, hogy mi lesz ha...?

ha nem lett volna gond, akkor megtartom

2011. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló és óvszer mellett:( A doki mondta is, hogy nagyon ritka, millióból egy, akinek így is összejön. Sajna én voltam az akkor:(
2011. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Fogamzásgátló mellett. Nagyon rosszkor jött. :((

2011. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de milyen céllal csinálod ezt a "felmérést"? Nem rosszból írom, de mint szakmabeli tudom, hogy ha csak egy minimális igényed is van a "tudományosságra", akkor teljesen értelmetlen így "kutatni" a témát. Nem mintha baj lenne a kérdéssel, csak nem biztos, hogy felmérésnek kellene nevezned.
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Elszakadt az óvszer, nem volt kocsi hogy 72 órás tabit szerezzünk. Reménykedtünk, hogy tán mégse... de mégis :-(

Már van 2 kicsink (2.5 és 1 évesek), ő a 3.lett volna de nem tudtuk bevállalni, aztán kiderült hogy ikrek így meg pláne :-(

Ja, a második babánk meg Mercilon fogigátló mellett fogant, a férjem őt se akarta egyáltalán, kutyakeményen harcoltam érte és megtartottam.

2011. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
miaju: Nem tudományos céllal csinálom, csak kíváncsiságból. Innentől a kérdésre, ha lehet.
2011. máj. 27. 10:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egyszer.16 éves voltam,kb másfél éve szedtem már fog gátló gyógyszert(azóta már pár fajtát szedtem,mire kiderült,hogy melyik a jó,így 21 évesen tartok kb a 6.fajtánál;az első nem használt,akkor volt az abortuszom is,alacsony volt a hormon tartalma,a másodiktól keményen el kezdtem hízni stb...)

Spirál drága,gumira allergiás vagyok,a kúpokban egyebekben nem bízok.Van még az injekció,de azt inkább nem vállalnám be,félek tőle.Így marad a gyógyszer.


Egészséges volt,de mivel akkoriban 2 munkahelyem volt és mellette suliba jártam,albérletben laktam,sokszor kajára alig volt pénzem még így is,ezért nem szerettem volna meg tartani.Ha véletlen mostanában terhes lennék tabletta mellett,valószínű,hogy még most sem tartanám meg.5-8 év múlva esetleg elgondolkodnék,de akkor sem biztos.(most meg azért nem,mert azon a munkahelyen dolgozok és abban a munkakörben,amit gyerek korom óta szerettem volna és nagyon új vagyok még)

2011. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!