Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik nem hagyjátok...

Anyukák, akik nem hagyjátok másra 10 percre sem babáitokat / kisgyerekeiteket, mitől féltek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hónapos és egyik este szülinapra mentünk a párommal. Anyukám maradt a babával, miután én megszoptattam, megfürdettem és elaltattam. Én úgy gondolom, hogy ez természetes, de többen "megdicsértek", hogy milyen ügyesek vagyunk, mert sokan 10 percre sem hagynák másra a gyereküket, pedig van kire. Én vagyok túl laza? Hiszen a nagymama imádja és engem is ő nevelt fel, ért hozzá... Nekem pedig a férjemre is szükségem van, hogy teljes értékű anya legyek...


Köszönöm


2011. máj. 27. 12:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:38


Itthon hagytuk ma a lányomat az unokatesómékkal. Másfél órát voltunk távol, és még saját magamat is megleptem, mennyire nyugodt voltam. :) Mondjuk egyszer csörgött a telefonom, és úgy vetettem rá magam, mint éhes oroszlán a vadra. De nem unokatesóm volt.

Amikor hazaértünk, épp hintázott. Mondták, hogy néha kicsit sírdogált, de tök jó gyerek, mert könnyű megnyugtatni. Mondjuk akkorra már elég álmos volt, mire hazaértünk. Kivettem a hintából, és bevittem a szobájába, hogy leteszem. Unokatesóm meg jött velem, hogy na, akkor legalább ezt is megnézi. Meglepődött, amikor letettem a bébit, cumi, takaró, és kijöttem. :) Mondta, hogy máskor is nagyon szívesen vigyáznak rá, szóval pár hét múlva egy mozi van betervezve. :D

2011. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első leírná, hogy miért nem?
2011. máj. 30. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!