Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti a párotok mellett...

Anyukák! Ti a párotok mellett maradnátok, vagy próbálnátok lépni a srác felé?

Figyelt kérdés
A problémám az volna,hogy a párommal 6 éve vagyunk együtt,született egy gyermekünk,Ő két és fél éves.De a párommal nem túl jó a viszonyom,sokat veszekszünk,elhidegültünk egymástól,és úgy érzem,minket már csak a megszokás tart össze,meg a kislányunk,akit nagyon imádunk.Na a kérdés azért vetődött fel,mert van egy srác,aki nagyon helyes,kedves,és ugy vettem észre,hogy érdeklem.Elég sokat közlekedek a munkahelye előtt,mert arra van a bölcsi,az én munkahelyem,a bolt,minden.És ha arra járok,akkor mindig kifut,a kislányomnak hoz lufit,ha meglátja,bohóckodik vele,ha egyedül megyek arra,akkor is egyszerre kifut,mosolyog,és az a nézés levesz a lábamról.Tegnap is megyek el az étterem előtt,elhagytam az ajtót,hallottam,hogy odafutott(kb. két lépéssel hagytam el az ajtót),visszanéztem,és ő meg engem nézett,integetett,meg mosolygott.Aranyos volt.Fura hogy amikor találkozom vele,akkor olyan érdekes érzésem van.Nem is ismerem,de mintha ezer éve ismerném.Nem tudom mit csináljak.Ti mit tennétek a helyembe?
2011. máj. 28. 13:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.25 éves vagyok,és hát elgondolkodtam,és szeretem ma férjem,beszélgettünk,ős is szeret,megpróbálunk mindketten változni,mert mint kiderült,ő azért volt olyan,amilyen,mert én sem voltam vele túl kedves vele,én meg azért nem voltam vele kedves,meg szeretet teljes,mert ő sem volt túl figyelmes.Ez egy ördögi kör volt,és én meg kibúvót kerestem.Szerencse,hogy itt válaszoltatok,és ezeket olvasva észhez tértem,és nem csináltam semmi hülyeséget.Sajnos,szerintem minden kapcsolatban van ilyen,vagy ehhez hasonló hullámvölgy,amit meg kell tudni tanulni kezelni.Szerencsére időben sikerült nekem,és ebben nagy szerepet játszottak a válaszaitok.Köszönöm.
2011. máj. 30. 09:24
 12/16 anonim ***** válasza:
12:53-as vagyok. Örülök, hogy jól döntöttél:) Ilyenkor jó ez az oldal, mikor elbizonytalanodik valaki, és tudunk belé lelket önteni annyira, hogy jó döntést hozzon:)
2011. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 30. 11:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Örömmel olvastam az írásodat, és nagyon remélem, hogy sikerül helyrehoznotok a kapcsolatotokat. Én is 25 évesen "csábultam el", de szerencsére nekünk is helyrejöttek a dolgok, kívánom, hogy nektek is sikerüljön. :)
2011. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon- nagyon örülök,hogy sikerült észhez térned!!Legyen is így!! És ne csábúlj el!! Szeresd a párod!! Sok sikert!!
2011. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mindenkinek minden földi jót kívánok,és sok-sok boldogságot!
2011. máj. 31. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!