Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülő a felelős vagy én?...

A szülő a felelős vagy én? Igazából nem néztem az apukára hogy szemrehányóan nézett e.

Figyelt kérdés
Az egyik nagyáruházban dolgozom pakoltam ki az árut s mikor megfordultam egy rekesszel a kezemben sajnos megütöttem vele egy kislányt,aki mögöttem állt./olyan 1.5-2 éves lehetett/ Bocsánatot kértem mondtam ne haragudj, sajnálom és meg cirógattam az arcát. Nagyon bántott a dolog meg féltem is hogy a szülei reklamálni fognak. De mérges is lettem mert nekem is van két törpém őket egy áruházban,soha nem hagyom hogy mögöttem jöjjenek illetve ha látom hogy az eladó dolgozik rászólok a gyerekre hogy jöjjön távolabb.
2011. máj. 30. 08:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Van gyerekem is és járok vásárolni, bár minimális és csak fertőtleníthető dolgokat veszek. Egyébként olyan helyre járok, ahol az eladók is rendelkeznek valami kultúrával.

Kenyeret soha nem veszek nagyáruházban, pláne nem teszem bele egy bevásárlókocsiba. Egyáltalán hogy jutott eszedbe, láttál olyat, aki ezt teszi? Ne magadból indulj ki, én ennél igényesebb vagyok, pont az általad fent említettek miatt.

2011. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne ess abba a hibába, hogy ezzel a 62%-ossal vitába állsz, mert őt levitatni az életben nem tudod:)))))))

Ő a gyk megmondó embere, a legintelligensebb, legszuperebb anyuka a világon. Hajolj meg szakértelme, tudása előtt:)))

2011. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
OKÉ 10:45 VETTEM! NEM IS ÍROM MEG NEKI HOGY A KENYERET ZACSIBA TESZEM!!!!!!!!!! LÁTOM BUROKBAN ÉL! KÖSZI A VÁLASZOKAT!!!!!!!!!!
2011. máj. 30. 10:49
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Néz ha ez intelligencia kérdése, hogy beleteszed e a bevásárlókocsiba a kenyeret, amibe mások a gyerekeiket ültetik, koszos cipőben. Vállalom: INTELLIGENS vagyok. És szuperanyuka. Köszi az elismerést 88%-os. Jól esett. Nem is gondoltam volna, ilyen aprósággal szuperanyu lehet valaki. Én mást gondoltam volna feltételnek.

De tudod, mit utánozz, vidd a kezedben a pénztárhoz a kenyeret és ne is tedd le, a szalagra sem, mert azt meg úgy takarítják,hogy a takarítónő felemeli a söprűjét és lesöpri a pénztárosnak. ezt is saját szememmel láttam. És máris tettél egy lépést a szuperanyukaság felé. És nem kell irigykedned rám és szuperanyukaságomra meg intelligenciámra.

De egyébként örülök nem én vagyok az egyetlen akit zavarnak a kocsiban utaztatott gyerekek.

2011. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 mokkacsino ***** válasza:
100%
Szuperanyuka. Igen. Aki olyan burokban neveli a gyerekét ahol mindent megtehet, és beleneveli azt, hogy ő a felsőbbrendű, úgy mint amilyennek te érzed itt magad. Ezért tartunk sokszor ott ahol tartunk. Egy cseppnyi emberség sincs az általad leírtakban. De persze Te ezt úgysem érted, mert lenézed a többi embert. Főleg aki hibázik. Mert mindenki hibázik, aki dolgozik. Te lehet, hogy ezért vagy szuperanyuka.
2011. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

:D


Jártam már pár nagyáruházban országszerte, és talán egyszer nem láttam, hogy ne pakolna valaki valamiből valahová...

Ugyan ez kisboltokkal, pékségekkel, sőt piaccal is...


Amíg nem voltak gyerekeim, akkor is értek "balesetek", rámgurult, meglökött... De volt, hogy én löktem fel, gurultam rá...

2gyerekkel próbálok figyelni, ha van akkor kisautós kocsiba teszem a nagyot, ha nem nagy veszekedésekkel a bevkocsi gyerekrekeszébe...

Ha még így is lecsapják... akkor valószínű idegbeteg módjára keresem, mert megszegte a szabályt, és elcsatangolt mellőlem. És az én saram, ha a gyerekemnek baja esik.

2011. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a szülő a felelős a saját gyermekéért és annak biztonságáért nemcsak egy hipermarketben, hanem mindenhol, ahol együtt vannak.

A korábban kommentelő "szuperanyuka" pedig valószínűleg még nem dolgozott eladóként vagy árufeltöltőként egy áruházban sem, mert szerintem a vezetőséget nem ennek a törvénynek a betart(at)ása érdekli, hanem a profit. A profitot pedig nem a csak éjjel feltöltött, napközben üres polcok termelik.

2011. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor olyan büszke vagyok a gyerekem és a saját immunrendszeremre, ha már intelligens nem vagyok, legalább ezzel büszkélkedhetem :) Így belegondolva, hihetetlen, hogy sosem vagyunk betegek, pedig szoktunk Tescoban, Intersparban, meg egyéb ilyen helyeken kiflit, zsemlét venni, amit előtte ki tudja, milyen mocskos népek fogdostak össze. Sőt, van, hogy már hazafelé úton megesszük a sajtos kiflit, azzal a kezünkkel, amivel a bevásárlókocsit fogtuk.


(kérdező, bocsi az offolásért)

2011. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves a lányom, és SOHA nem engedem hogy egyedül kolbászoljon az áruházban, főleg nem hagyom hogy egy ott dolgozó mögé álljon, aki épp pakol. Mindig a kocsiban ül. Már csak azért sem engedem szabadjára mert nem kell hogy magában vagy áruban kárt tegyen.

Szerintem nem a Te hibád, minek áll a lábad alá, neked meg nincs hátul szemed. Ne aggódj szerintem. A szülő jobban figyelhetne a gyerekre. És ha magára rántott volna bármit a polcról tőled függetlenül??? Akkor is az áruház hibája???

2011. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 62%-os.Az ALCOA-ban alumíniumot öntenek.Tonnákat mozgatnak!Szerintem Te sem jártál még ott!Butaságokat ne írj,mert egy gyár és egy kereskedelmi cég munkavédelmi előírása nem lehet egyforma.Amúgy meséld már el,hogy a pénztáros hogy olvassa le a kenyeredről a kódot,ha nem érhet hozzá.Segítek az Alcoával szembeni boltban is megfogja a pénztáros a kenyered.Meg a pék,áruszállító,bolti munkás,vásárlók......

Amúgy kérdező ez nem a te hibád,de mind szülővel velem is előfordulhatna.Bárkinek lankadhat a figyelme.

2011. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!