Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülő a felelős vagy én?...

A szülő a felelős vagy én? Igazából nem néztem az apukára hogy szemrehányóan nézett e.

Figyelt kérdés
Az egyik nagyáruházban dolgozom pakoltam ki az árut s mikor megfordultam egy rekesszel a kezemben sajnos megütöttem vele egy kislányt,aki mögöttem állt./olyan 1.5-2 éves lehetett/ Bocsánatot kértem mondtam ne haragudj, sajnálom és meg cirógattam az arcát. Nagyon bántott a dolog meg féltem is hogy a szülei reklamálni fognak. De mérges is lettem mert nekem is van két törpém őket egy áruházban,soha nem hagyom hogy mögöttem jöjjenek illetve ha látom hogy az eladó dolgozik rászólok a gyerekre hogy jöjjön távolabb.
2011. máj. 30. 08:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy a szülő ügyeljen a gyermekére,amennyire csak lehetséges.Véletlen balesetek előfordulhatnak,de szerencsére a te esetedben nem történt semmi komoly.Elég nehéz észrevenni egy alig 85-90 cm-es óriást :D , úgyhogy talán legközelebb a szülei is kicsit körültekintőbbek lesznek.


Jááj,már vártam,hogy mikor jön meg a 62%-os hencegő,hogyarossebegyemeg! :)


Bocsánat, de a hajam feláll már, amikor olvasom a megnyílvánulásait és úgy látom, nem vagyok egyedül. :)

2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Elárulom, fogom a kezemben, ő megfogja a leolvasóját és leolvassa, hozzá sem nyúl a kenyeremhez, merthogy van olyan kódleolvasó is minden pénztárnál.

De egyébként ismétlem NEM VESZEK kenyeret, pékárut áruházban, kisboltban sőt valójában sehol sem. De amíg vettem, végleg meg nem undorodtam tőle (pont az általatok említett okokból), akkor sem tettem bele a kosárba, kocsiba,sem a pénztárszalagra.

Egyébként meg én nem is vagyok nagyon háklis, volt itt olyan anyuka, aki domestosos kendővel áttörli a bevásárlókocsit és HIGEEN fertőtlenítővel bekeni a kezét, a gyerekek kezét, ha kijön a boltból. És áttörli még a pelenkazacskót is. De ugyanígy ha tömegközlekedési eszközön utaznak. Mondjuk számára meg én voltam az igénytelen, aki beleülteti a kocsiba a gyereket meg nem használ kézfertőtlenítőt mindenhol.

2011. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A 62%-ossal valaki vetesse már be a gyógyszerét, mert lassan terrortámadást indít a nagyáruházak ellen.

Azt remélem tudod, hogy a pénztáros a k*rva anyádba elkívánt, amikor nem adtad oda a kenyeredet.


Elnézést kérek az off-ért, de rendesen felhúzott és tudnék még írni neki nagyon szépeket, de nem tetszem, mert én igenis intelligens vagyok, annak ellenére, hogy beleteszem a kenyeremet a bevásárló kocsiba, ja igen előtte becsomagolom zacskóba. Ja és képzeld még árut is pakoltam diákmunkásként az őszi szünetben és voltam olyan pofátlan, hogy mindezt reggel 8-tól délig műveltem, amikor voltak emberek az áruházban. Asztaaaa.. egyszerűen csodálkozom, hogy senki nem nyomott fel a zsaruknál, hogy nyitvatartási időben dolgoztam.

2012. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!