Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem fogja fel a családom...

Miért nem fogja fel a családom hogy a lányunk a mi gyerekünk s ugy neveljük ahogy mi szeretnénk? S nem ugy ahogy Ők szeretnék?

Figyelt kérdés

13hós a lányunk,köztünk alszik,nincs el a járókában,a babakocsiban(Meitaiban sétálunk)Cicin alszik el,meg a rockzenére s nem a babanyávogásra.(babazene)

Néha nézünk mesét vele. Ja meg hogy már hátul viszem meitaiban s nem elől(mikor már van vagy 7.5kiló)

Ebbe a szomszédaink is beleszólnak

Meg hogy miért van kis kupi a konyhában(egész hétvégén nem voltunk itthon-gyereknap ill nyári ruha előszedés az anyumnál....)


Teljesen kikészitenek... igaz még csak 25éves vagyok de nem látják be hogy ő is más meg mi is.(Ő nem eszi az üvegest,meg pépeket;mi azon nöttünk fel)


2011. máj. 30. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass meg mindenkit, bólogass, aztán élj úgy, ahogy neked tetszik.
2011. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretik elmondani a véleményüket, nem csak neked, hanem mindenkinek. Meghallgatod,azt annyi.
2011. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi 2 hónapos kislányunk is rockzenére alszik el. :) Ha altatom, azt szoktam énekelni neki. Nem érdekel, ki mit mond. meghallgatom és magasról letojom. Tedd úgy te is, ne törődj velük, engedd el a füled mellett a h.lyeséget. Nekem olyan nyügi a kislányom, hogy sokszor 3 napig nem jutok el a rendrakásig. Ha valakinek nem tetszik, nem néz körül. Ennyi.
2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és 3 hónapos a baba, nálunk is ez a szitu kb. amit leírtál, én azt gondolom azért van, mert anyámék nem tudják elfogadni vagy felfogni, hogy felnőttünk és még mindig irányítani, befolyásolni szeretne, holott már van saját gyerekem. Jobban venném, ha támogatna, megerősítene a gyereknevelésben, nem pedig kioktatna, lehordana. Ha nem is mindent tudok, vagy csinálok jól, azt hiszem saját magamnak kell megtapasztalnom mi a jó nekem és a babának. és szerintem anno ők se tudták mit hogyan még is felnőttünk. sok türelem kell az biztos.
2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!