Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki rendszeresen iszogat...

Ha valaki rendszeresen iszogat, de amint rájön, hogy várandós, nem iszik egy korty alkoholt sem, akkor nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Háááát, az már kicsit húzós...
2011. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Önmagában húzós, vagy baba-szempontból húzós?
2011. jún. 6. 14:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább önmagában. HA! Meg tudja állni, hogy a terhessége alatt nem iszik, csak max. 1-2 dl bort nagy ritkán.

Mert nekem ebben a heti 4-5 alkalom Unicum + borban már rendszeresség van. (de ez csak az én véleményem!!!)

2011. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is már régóta babát szeretnénk, és amikor megjön a mensim, én akkor leiszom magam egy kicsit. Bort szoktam inni kb. 5 dl-t vagy 1 üveggel is vígasztalásként, hogy most sem jött össze. Szerintem ha ilyenkor iszom (ciklus elején), akkor biztosan nem árthat.
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!