Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fogadsz takarítónőt?

Miért fogadsz takarítónőt?

Figyelt kérdés
Miért van ha gyesen vagy, takarítónőd? Mennyi a havi bevételetek, hogy ki tudjátok fizetni?
2011. jún. 6. 15:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Heti egy napot jön,400 nm-es a házunk. 8 évig egyedül tartottam rendben, meguntam, kell a segitség. Igy sokkal szebb a ház, a finom utómunkálatokat csinálom meg utána, mosok, vasalok, port törölök és pakolok , ő felmos, porszivóz, rendbe teszi a fürdőket. 500 ft/óra a díja. Sokszor együtt takaritok vele. A ház pedig ragyog. Ha csak én csinálnám, lenne kivetni való....:)
2011. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De jó, az 500 Ft/óra... A miénk 1500-at kér óránként, de neki ez a munkája amúgy is. És nagyon jól takarít és vasal, nekem nagyon sok segítség, ahogy írtam is! Elhiszem, hogy vannak anyukák, akik tanulnak is, takarítanak is és gyereket is nevelnek. Ha nagyobb lesz a baba, lehet, nekem sem kell már segítség, de most pár hónaposan jól jön. És persze, nagy a ház, 250 nm.
2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nincs takarítónőnk. Eddig kb. 70.000 gyedet kaptam, nemsokára csak gyest fogok. Férjem jól keres, de mégsem engedhetjük meg magunknak. Másra kell a pénz.


Reggel 7-től este 8-ig vagyok a kisfiammal, előtte-utána alszik. Este 8 után bőven van időm felmosni, söpörni, a férjem pedig vigyáz a kisfiamra, ha porszívózni kell, vagy a szüleim.


Ha sokkal több pénzünk lenne, talán akkor sem fogadnék. Ismerősnél van takarítónő, de hogy a WC nálunk 1000x szebb, az 100%. Ezenkívül utálom, h vki matat a cuccaim között, szóval ha idegen van a lakásban.


Főzés, ha már szóba került: na azt nem nagyon tudok, max. 1-2 dolgot, ami a férjem kedvence, azt hétvégente megcsinálom, de hétközben általában rendelek, mert nem drága (700Ft 3 fogás), és nem kell nekem bajlódnom (bevásárlással, kaja előkészítéssel, főzéssel, mosogatással), és így a fiammal többet vagyok. A főzést már nem bírnám reggel 7 előttre vagy 8 utánra időzíteni, mert ahhoz már túl fáradt vagyok, pláne hogy a kistesó a pocakomban van.

2011. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!