Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez már tényleg tolakodás?...

Ez már tényleg tolakodás? Hogyan utasítsam vissza szépen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, mindketten terhesek vagyunk! Igazából úgy barátnőm,hogy a párom van nagyon jóba az ő párjával.

Ő nem fogadott magándokit, én igen. Az elején mondogatta,hogy ha megyek az orvosomhoz kérdezzem már meg ezt meg azt. Persze, megtettem, ezzel nincs gond! De most már ott tartunk,hogy kb. 10 kérdést ír fel nekem, sőt most mondta,hogy ha legközelebb megyek szóljak már, mert odaadná a leltét, nézessem már meg a dokimmal, mert sztk-s rendelésen, alig mondanak valamit!

Még csak azt sem tudom róluk mondani,hogy nem lenne rá pénzük. Nemsokára külföldre mennek nyaralni 10 napra. Mi erről inkább idén lemondtunk!

Anno azt mondta,hogy neki azért nem kell saját orvos, mert van ideje a sztk-s gondozást végigvárni, szülésnél meg úgy is kijön a gyerek, akárki legyen is ott.

De kicsit kezd kellemetlenné várni! Nem fogom bevinni a leletét, mert ennyi erővel, akkor összeszedhetném az összes ismerősöm leletét, és bevihetném a dokimhoz, utána meg csak én fizetek!

Hogy lehet ezt szépen visszautasítani?


2011. jún. 9. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
szerintem simán megtehetnéd, neked igazán nem kerül semmibe meg a dokinak se ha rápillant egy darab lapra, ha meg nemtudod miért csinálja ezt valszeg nem is rád tartozik, inkább neked tartozzanak szívességgel mint te legyél a bunkó :D
2011. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérj neki időpontot, amikor bemehet konzultálni az orvosoddal.
2011. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak attól félek,hogy utána mindig ezt fogja csinálni!

Szerintem furcsán nézne a doki,ha odaadnám egy másik nő papírjait!

Az elején is ez volt. Először csak két dolgot kérdezzek már meg,utána meg összeírt kb. 10-et!

Én biztos nem merném erre megkérni, főleg,ha tudom ő fizet a dokinak!

2011. jún. 9. 10:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis kellemetlen.Az orvos téged ismer,egy ismeretlen kismama leleteiből ő nem állapíthat meg semmit felelősséggel.Ezt mondd meg a barátnődnek.Egyébként meg az sztk-ban is elmondják neki,csak kérdezni kell.
2011. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már felajánlottam, de mondta,hogy ő nem akar fizetni ezért orvosnak!
2011. jún. 9. 10:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Nyilván te sem haveri kapcsolatban vagy a dokiddal, és ő sem dolgozik ingyenes szaktanácsadóként a magánrendelésén. Szívesen tesz az ember szívességet, de egy ponton már sok. Én a helyedben elmondanám, hogy ez már kellemetlen, ha meg megharagszik, lelke rajta.
2011. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlanám,hogy megkérdezem mikor tudná fogadni a doki és ballagjon el a leleteivel.

Egyébként sajnálatos tapasztalat ( a párom barátjának a felesége volt ilyen), de én már most megszakítanék vele minden kapcsolatot. Úgyhogy én nem kímélném, hanem durván elküldeném a francba, hogy eszébe ne jusson a tájodra se menni. A párod attól még tarthatja a kapcsolatot a barátjával. Mert nem normális és lesz egy gyereked, nem kell a nyakadra még egy ilyen hülye is. Mert ez a gyerekek születése után fog tetőzni.

2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mondom már egyszer felhoztam neki óvatosan,hogy nagyon jó a dokim, egyszer szerintem megérné elmenni! Akkor mondta,hogy nem fizet ezért! De neki nyilván nem esik le,hogy én fizetek érte, és ez nem úgy működik,hogy akkor mindenki leleteit viszem mindig magammal.

Komolyan, amikor összeírta,hogy miket kérdezzek meg, már úgy nézett rám a doki,mint egy hülyére, hogy ennyi kérdésem van!:))

2011. jún. 9. 10:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kenj mindent a dokira,hogy újabban milyen drága meg nyavalyog hogyha magának ilyen sok kérdése van adjon egy 5000-sel többet. de igazából a csajt kéne leállítani határozottan még ha meg is sértődik,mert neadj isten valamit elnéz vagy nem tud az előzményekről.......
2011. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megmondanám neki, hogy az orvos azt üzeni vári szeretettel, a magánrendelésén. Nem használ téged postásként.Nem ad ki látatlanban, és ismeretlenül senkinek infót egy lelet alapján, mivel sértené az orvosi titoktartást. Vagy egyszerűen megmondani neki, hogy ne haragudjon, de a te terhes gondozásodba, nem tartozik az övé. Ha meg van elégedve az sztk-s rendeléssel, ott is felteheti a kérdéseit. Sztem is bunkóság amit elvár tőled.
2011. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!