Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen iratok kellenek a...

Milyen iratok kellenek a csaladi igenylesehez, es ugy egyaltalan, hogy mukodik?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok, mar elkoltoztem szuleimtol, es mint kederult, ok nem igenyeltek meg utannam, a 2010/2011-es tanevre a csaladit. Ezert szeretnem sajat magamnak igenyelni, csak nem tudom hol kezdjek hozza.
2011. jún. 10. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel a MÁK-ot!


[link]

2011. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ugyanebben a cipőben jártam, hát meg kell mondjam, 3 havi családimat kaptam meg egyben mire elintéztem hozzá mindent.


Nos, először is kell egy nyilatkozat a Te részedről és gondviselő részéről, hogy mikor kerültél ki a szülői házból. Jelzem, ha nem voltál még nagykorú, akkoris úgy írd mintha már lettél volna. Kell a lakcímigazoló kártyádnak egy másolata amit beküldesz, illetve egy iskolalátogatási, amivel bizonyítod, hogy nappali tagozatos (nem főiskola) iskolába jársz.


Úgy gondolom, hogy nekem csak ennyi kellett, nameg rengeteg türelem. Mindenképpen fel kell hívni őket, hogy el szeretnéd ezt intézni, mert ők megmondják neked pontosan, hogy mivel kezdj, nameg küldenek Neked egy papírt amit ki kell töltened és úgy visszaküldeni!


Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!


19/L

2011. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!