Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem, vagy másokat is...

Csak engem, vagy másokat is követ a boltokban a biztonsági őr, ha babakocsival megyek be?

Figyelt kérdés
Főleg a Sparban,állandóan a nyomomban van...
2011. jún. 10. 13:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ezek elég durva sztorik. Szerencsére nekem jó tapasztalataim vannak a helyi DM-mel (buda környéki település), mindkét biztonsági őr nagyon kedves és segítőkész (visszatolják a kocsit, segítenek a pontgyűjtő kártyák beváltásánál) és egyáltalán nem tolakodóak. Lehetséges, hogy azért, mivel település, már ismernek minden arcot, visszatérő vevők vannak. Amúgy Pesten én is észrevettem, hogy jobban nyomulnak, mennek utánad, figyelnek, ami rém idegesítő.
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar. Ez a munkája, ezért kapja a fizetést..
2011. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy ez a munkája, de akkor sem kellene taplónak lennie. Nekem van velük jó és rossz tapasztalatom is.


Rossz: Spar-ban tolom a babakocsit, karomra akasztva a kosár, az őr pedig úgy jött utánam, mint egy palotapincsi. Még a kasszához is beállt mögén és mikor pakoltam fel a futószalagra a kosárból a cuccokat, lehajolt, és benézett a babakocsi aljába, hogy van-e ott valami lopott cucc. Én meg végig levegőnek néztem a pasit.


Jó: DM-ben nekem szerencsém van, van egy idősebb és egy fiatalabb bizt.őr, elég gyakran járok oda, és mindig visszatolják a bevásárlókocsit, sokszor leveszik helyettem az árut a polcról, ha nem érem el, de nem csak velem ilyenek, hanem másokkal is.

2011. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%
De az a durva, hogy már évek óta járok napi szinten ugyanabba a boltba, de csak azóta üldöznek a biztonságiak, mióta babakocsival megyek. Pedig ismernek, mert a nyitás óta ugyanazok az őrök vannak a boltban. Ráadásul előtte a munkámból adódóan is jártam abba a boltba. Szóval ez már pofátlanság... ! :S
2011. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

Ő is büdöset sz@rik,nyugodtan szólj rá!

Ugyan ez a munkája,de akkor sem kell olyan feltűnően követni a vásárlót.

2011. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%

Igen,engem is követ,pedig babakocsi nélkül megyek.Valóban zavaró,hogy nézelődöm,hasonlítgatok,számolgatok és az őr pedig néz és néz és néz..De én is tisztában vagyok vele,hogy ő azért kapja a fizuját,hogy "őrizze a biztonságot" és éppen ezért próbálom nem magamra venni.

Én tudom,hogy nem lopok,de az őr számára ugyanolyan vásárló vagyok,mint a többi,akik esetleg elemelnek ezt-azt.

2011. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Úgy látom pontozgatni kezdett titeket egy biztonsági őr...Már itt is követnek...
2011. jún. 12. 08:38
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Attól,hogy gyerekkel megy be valaki még potenciális tolvaj,sőt én sokáig dolgoztam tescoban ,nem is hinnétek mennyien bepróbálkoznak piti lopásokkal.(babakocsiba,zokniba,táskába stb)

Kisebb üzletekben meg sok ilyen piti lopásból lesznek a többszázezres hiányok leltárnál,amit viszont keményen a dolgozókon hajtanak be.

Én is járok természetesne bolbta,előfordul hogy feltünően bámulnak,vagy követnek de nem izgat. Azért,mert nem lopok,meg persze némileg átérzem az ott dolgozók helyzetét,mivel anno én is érintett voltam..ezen nem hiszem,hogy fel kell háborodni,ha nem sántikáltok semmiben akkor max kellemetlen,de nem találnak semmit fizetés után sem ha nem lopsz.

Ez olyan,mint mikor olvastam egy kérdést,hogy nem felhábroitó e ha huszonévesen elkérik az embertől a személyijét.Nem kell felháborodni,mert az ellenőrök is sokszor trükköznek,fiatalokat küldenek,aztán van olyan hely ahonnan rögtön repül a pénztáros,ha nem kéri el a személyit.A biztonsági őrök is féltik a melójukat,én megértem.

2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

És az,hogy évek óta jársz ugyanoda..egyrészt nem fog az őr sem minden arcra emlékezni,másrészt meg lophatsz akkor is ha törzsvásárló vagy.

A tolvajokat mindenki valamiféle sunyi,földöntúli,vagy maffizó küllemű embereknek képzeli,pedig ugyanolyan mint bárki.Jönnek gyerekkel,gyerek nélkül,fiatalok,idősek,férfiak,nők..

2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!