Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem, vagy másokat is...

Csak engem, vagy másokat is követ a boltokban a biztonsági őr, ha babakocsival megyek be?

Figyelt kérdés
Főleg a Sparban,állandóan a nyomomban van...
2011. jún. 10. 13:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Engem a Dm-ben...akármelyikbe megyek be. Nálunk 3 Dm van a városban (Keszthely), azok közül talán egy van, amelyik nem üldözős, de a másik kettő már botrányos. Szabályosan lesi a mozdulataimat, a kosaram tartalmát és követ. Egész egyszerűen rosszul vagyok és már amiatt vannak ideges mozdulataim, hogy néz...

Multikban nem vettem még észre ilyet, gondolom a kamerák ott gondoskodnak a megfelelő közönségről. :)

Különösebben ruházati boltokban sem éreztem még (C&A vagy más pl Intersport)

2011. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha a biztonsági őrök úgy végeznék a munkájukat,hogy én ne vegyem észre.Diszkrétebben...
2011. jún. 10. 14:01
 13/29 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem lenne jobb,ha beszólnék neki???:)
2011. jún. 10. 14:03
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Ez a munkájuk. Nagyon sok a bolti lopás, és ugye ha nap végén hiány van, rajtuk verik le. Ha nincs mit takargatni, akkor ki lehet bírni, hogy rajtunk tartják a szemüket.


Sajnos a biztonsági kaput könnyű kijátszani. A biztonsági őr azért kapja a pénzét, hogy a vásárlókat szemmel tartsa és az esetleges lopásokat leleplezze. Namost nyilván olyat fog követni, aki könnyedén el tudja követni a lopást, mert pl. a babakocsiba belerejti.


Lehet, hogy zavaró, de legyünk toleránsak.

2011. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha beszólnál neki, azzal magadat minősítenéd..
2011. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok. Nálunk is a DM-ben és a Sparban szokott előfordulni. :)
2011. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%

Én majdnem napi szinten járok a DM-be, itt van tőlünk egy saroknyira és valahogy mindig eszembe jut valami vennivaló. Mivel délelőtt megyek babával, a biztonsági őr marhára ráér engem üldözni, nagyon zavaró.

Én minden alkalommal azzal szerelem le, hogy folyamatosan foglalkoztatom. Amikor mellém kerül, és ez minden 5 percben előfordul, akkor megkérem, hogy mutassa meg nekem ezt vagy azt, hogy hol találom. Előbb utóbb mindig megunják és odébbállnak, én meg jót röhögök rajtuk. A Rossmannban ugyanez, de oda ritkán megyek, mert az eladók taplók!

A Sparban is üldözősök az őrök, ott is hozatom velük az árut, lepakoltatom a polcot, ha már mellettem áll és figyel. Na, ehhez már nincs kedvük.:))

Próbáljátok ki a módszeremet, beválik!:))))

2011. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

14.08-asnak!

Szakmabeli vagyok, persze nem biztonsági őr és nem is kereskedő, de rengeteget megfordultam már munka ügyben élelmiszer boltban.

Estére nem derül ki a hiány, nem csinálnak minden nap leltárt, meg sem lehetne oldani.

Ha pedig valóban hiány lesz a következő leltárnál, akkor sem az őrön verik le, hanem sajnos a bolti dolgozón.

A bolti dolgozó az adott cég alkalmazottja, az őr pedig külső vállakozó. Azért üldöznek, mert könnyen ki tudják rugni, ha nem ő vesz észre egy lopást, hanem mondjuk a kasszás. Az őr már repül is, jön helyette a következő. Saját bőrüket féltik és ezért még a pofátlanságtól sem riadnak vissza sajnos.

A jó őrt valóban nem lehet észrevenni, de az olyen ritka mint a fehér holló.

Egyszer vettem egy üveg literes unikumot, még a kasszánál álltam vele sorban, amikor az őr elkezdett kiabálni az összes kasszásnak, hogy blokkolt e az elmúlt 10 percben valaki unikumot. Senkinél nem volt, az őr tök pánikba esett, hogy úr isten, ellopták, mert fejből tudta, hogy miből mennyi volt a polcon és egy hiányzott.

Ekkor szóltam, hogy nálam van, nyugi és ki fogom fizetni.

Na, Ilyen az igazán jó őr!!!!!!!

2011. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%
Pafff...A Rossmannba azért nem járok egy ideje, mert úgy éreztem, hogy az idős biztonságiőr bácsi követ engem. Hogy én mennyit bosszankodtam amiatt, hogy a kéjelgős vén kecske állandóan jön utánam, hogy nem szégyelli magát! Mindig elhúztam a számat, ha összeakadt a tekintetünk. Így utólag elég vicces:))
2011. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%

Én soha nem azzal foglalkozom, hogy ki nézi ahogyan vásárolok. Most őszintén! Kit érdekel, hogy ott van mellettem a biztiőr? Ha nincs vaj a fülem mögött, akkor észre sem veszem!

Egyébként nagyon sokan lopnak, és nem is gondolnátok milyen emberek... Gazdagok, szegények, babakocsisok, napszemüvegesek, baseball sapkások... és még folytathatnám! Manapság már mindenki gyanús! Ha megtehetitek járjatok mindig ugyanabba az üzletbe, és előbb utóbb fel fognak ismerni titeket (nem achan, tesco és társaira gondolok). A törzsvásárlókat nem figyelik. De nekik tényleg ez a munkájuk, ezért kapják a pénzt... Ennyi erővel elkezdhetnénk szapulni a telemarketingeseket is, mert zaklatnak minket telefonon. Pedig ők is csak a munkájukat végzik, amiért pénzt kapnak.

Tényleg legyünk már toleránsabbak! Ha nincs miért aggódnunk, akkor ne is vegyük észre őket! Főleg, ha nem is minket néz, csak akit figyel, onnan látja a legjobban (sorok közt, tükörből stb.)

Na mindegy nem nyújtom tovább, lehet lepontozni, mert nem a többséggel értek egyet!

2011. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!