Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltál volna a helyembe...

Mit csináltál volna a helyemben? (játszóteres kiakasztó kérdés)

Figyelt kérdés

3 éves és 2 hónapos fiaimmal játszótereztünk körbekerített, padokkal teli parkkal körülvett játszón, ahol bent csak egy pad van, és egy csomó rugós, lovacskás, mérleghintás játék (kicsiknek tervezve, rá van írva, hogy max hány kilóig)A játszótér eléggé le van robbanva, a homokozó szélén a védőgumi totál lecsúszva, letépkedve, a hinták (2 kicsi, 2 nagy) közül 2 van csak meg, pörgettyű kapaszkodója meglzulva (gondolom lerángatva). Ülök a homokozóban a fiammal, pici alszik a kocsiban. Megjelenik 2 tinédzser lány, mindkettő veri a 70, de a nagyobb darab szerintem a 90 kilót is. Beleülnek a hintába (az egyik a lábközös fajta, annak a tetejére kellett tehénkedni), alig férnek be a lánctól, de azon vihorásznak. Elnézek másfele, magamban imádkozok, szakadna le a nagy valaguk alatt. Erre a nagyobbik ráül egy 4 gyereknek tervezett rugós mérleghintára, először középre, mondom marha jó, de talán ennyit bír még a rugója...de aztán az egyik pici ülésre, a szélére!!! a pluszjel egyik szárára, remélem el lehet képzelni. Az alja a földet nyomja már, ezalatt a drabáris tehén alatt. Ezen vihog. Elindultam felé, de mire odaértem a csaj elhúzott megint hintázni, oda nem követtem, mert felsírt a picur. Azért jó feltűnően megnéztem a feliratot hogy hány kilóig való. Visszamentem a fiaimhoz, játszottunk tovább. Azt néztem, miért nem mennek ki a parkba a csajok beszélgetni, tele van üres árnyékos paddal. Erre megintcsak a nehézsúlyú kisasszony a hintát feldobva a tartórúdra, körbetekerte kétszer fent, merthogy neki az alacsony!!!! Itt telt be a cukrom, odamentem és megkérdeztem, szerinte vajon erre való-e az alkalmatosság. Ő persze magyarázott, hogy meee mi baja lesz, meg majd kifizeti, megkérdeztem, hány éves. Elárulta, hogy ő már bizony 18. Gratuláltam neki érett viselkedéséért, illetve megkérdeztem, mikor kicsi volt (már ha volt valaha is kicsi, mostani méreteiből következtetve), tapasztalta-e, hogy 90 kilós tehenek a piciknek való játékokat teljesen tönrkrevágták, és a szülei ennek örültek-e, mert ha igen biztos nagyon büszkék lennének a kislányukra. Meg hogy megnézném én, hogy fizeti ki ezeket. Erre azt mondja: elkezdjem sorolni, ki hol dolgozik?? Nem tudtam mást tenni, mint pofánröhögni. Még az is érdekelte, hogy nekem tett-e valami rosszat, hogy most őt piszkálom, nem esett le neki, hogy 2 kicsi gyerekem valószínűleg a hozzá hasonló tirpákok miatt nem tudja használni a városi játszótereket...Végül addig osztottam, míg kifáradt onnan a barinőjével együtt, és egy kinti padon vihogtak tovább, vagy 10 percig még, ezután elmentek a buszmegálló felé.

Én azt hittem a nagyideg szétvág közben, titkon reméltem, hogy megteríthetem egy kicsit, bár szerintem ha a sejhaja alá kerülök meghalok. Jártatok már így? Megtennétek, hogy facebookon vagy iwiwen kiteszitek a kérdésemet linkelve, hadd botránkozzon meg minél több ember :) meg várok hasonló sztorikat, ki tudja, lehet eljut a köszönetem az illető hölgyhöz, csinált nekem egy jó napot. :S


2011. jún. 10. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően igazad van, csak a stílus...Abban Te sem remekeltél..
2011. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
a stílusommal van gond? olvassa el mégegyszer, amit írtam, aki szerint én voltam a paraszt. azt írtam, először megkérdeztem őt, vajon erre való-e a hinta (aminek a láncát kicsavargatta), mert szerintem nem így tervezték hogy hintázzanak vele. Erre nekiállt magyarázni, nem írtam le milyen stílusban, de az anyagi helyzetével vagdalkozott, hogy ő milyen kőgazdag (mellesleg tök jó, hogy 18 évesen saját érdemének érzi a milliomosságát) és ezért szerettem volna a korát tudni. Lesajnáló, pofátlan, nyegle módon válaszolt a normális hangnemben feltett kérdéseimre, én szívesen beszélgettem volna vele kedvesebben, de nem fogom fülem farkam behúzni egy kis taknyosnak, még neki áll feljebb pedig ő rongál. Egyébként szó sincs kiabálásról, csendben és higgadtan mondtam amit miondtam, csak belül fortyogtam, de ezt ő nem látta. Ő se üvöltött amúgy, nemigen zaklatta fel, hogy most neki szégyellni kéne magát. A játékok nem a nagyoknak való fajták voltak, tudom mire gondolt a válaszoló, amire felnőtt is ül, de ezek picik, 15 centis ülőkével.
2011. jún. 11. 08:25
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is van a parkban egy ilyen elkerített játszótér, amiről te is írtál. Oda nappal szerencsére nem jönnek be a tinik, bár reggelente, mikor a boltba megyek látom, hogy a parkőrök szedik fel az üres sörösüvegeket, meg a csikkeket, szóval este tuti ott tanyáznak a fiatalok.


Amúgy szerintem kedves Kérdező, te még türelmes is voltál, nekem már hamarabb elborult volna az agyam...

2011. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Ja igen, szintén 24 éves anyuka :)
2011. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
A 21.43-as válaszolónak üzenem,hogy nincs teljesen igazad.Vannak kifejezetten kicsiknek való játszóterek(pl.V. Szabadság tér,IV.Nyár u.,II.Mechwart tér,stb.,stb.),a nagyobbaknak való külön,a babajátszótér mellett van.!Ahol ezek a rugós játékok,és csak kiesésgátlós hinták vannak,azok ilyenek.
2011. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenki Bp-i...
2011. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem írtam, hogy paraszt vagy, olvasd el még egyszer a hozzászólásomat :)
2011. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
nálunk is bejárnak a kamaszok és ott vandálkodnak de legtöbször éjjel.valamelyik nap találtam egy tampont is persze nem original csomagba...ha ezt nmeén hanem egy kisgyerek találja meg hát akkor a szivbaj rámjön az tuti.különben meg a mai fiatal kamazsok nagyon elvannak kapatva nagyon és vissza mernek szolni az ideöebb korosztálynak.ez persze a mi idönkbe nem volt igy legalábbis én nememrtem volna igy viselkedni mint most egyesek pedig 23vagyok 2gyerekkes anya....
2011. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

Én nem értem,hogy a girnyó elől deszka hátúl léc anyukák miért hisztisebbek?Talán éhesek? Viccet félre téve,csak érzékeltetve a stílust.

Alapjáraton teljesen igazat adok Neked,DE....Az egész írásod tele van jelzőkkel,előitéletekkel,és agresszíóval!Példát kellmutatni a tiniknek,hamár a szülő nem tette!

2011. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

Sztem őt kellet volna a hinta lànca helyett az àllvànyra tekerni...

Terhesen imàdtam hintâzni ugyan nem toom h mièrt:-)

De hangsùlyoznàm nálunk mèg a làny kilòinak megfelelő teheneket is elbirjåk...

Azòta màr a kisfiammal jàrok jàtszóra ès örömmel tudatom h mèg mindìg elbírnak mind2nket:D

2011. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!